پدیده لیورپول با رد پیشنهاد ملاقات با راموس: بعد از بلایی که سر صلاح آورد از او خوشم نمی‌آید!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کینه‌ لیورپولی‌ها از سرخیو راموس به خاطر مصدوم کردن ستاره مصری آنها محمد صلاح در فینال لیگ قهرمانان سال 2018 خیلی بیشتر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. در آن بازی راموس در کشمکش برای گرفتن توپ از صلاح به شیوه‌ای ماهرانه روی او خطا کرد که موجب در رفتن کتف بازیکن لیورپول و خروج او از میدان شد. با خروج بهترین گلزن آن فصل لیورپول از ترکیب این تیم و ضربه روحی که به این تیم وارد آمد، ورق به سود رئالی‌ها برگشت و آنها در نهایت بازی را بردند و قهرمان شدند. آن اتفاق سبب شد که بسیاری از لیورپولی‌ها از راموس کینه به دل بگیرند و یکی از آنها هم هارولی الیوت بال 17 ساله این تیم است.

او که محصول آکادمی باشگاه فولام است سال 2019 وارد آنفیلد شد، در پایان فصل گذشته سفری به سانتیاگو برنابئو ورزشگاه خانگی رئال مادرید داشت و این قبل از آن بود که انتقالش به لیورپول قطعی شود و تیم‌های زیادی از جمله خود رئال مادرید به جذب او تمایل داشتند. در آنجا او به اتاقی برده شد که پیراهن سرخیو راموس روی دیوارش نصب شده بود و ظاهراً همان موقع مسئولان باشگاه به الیوت پیشنهاد می‌دهند که آیا تمایل دارد با کاپیتان کهکشانی‌ها ملاقات داشته باشد که او پاسخ منفی می‌دهد.

 

نشریه اتلتیک به نقل از الیوت در پاسخ به پیشنهاد ملاقات با راموس نوشته است: خیر، لازم نیست. ممنون. بعد از کاری که او با محمد صلاح کرد دیگر علاقه‌ای به او ندارم.»

صلاح یکی از بازیکنان لیورپول است که روی الیوت تأثیر بسزایی گذاشته و به رشد او در این تیم کمک کرد. الیوت درباره مهاجم مصری قرمزپوشان مرسی‌ساید گفت: صلاح سلطان است. با بازی کردن مقابل او در تمرینات من کلی چیز یاد گرفتم. او برای من نقش یک الگوی واقعی را دارد. حتی در باشگاه بدنسازی هم او مرا برای انتخاب وزنه و انجام تمرینات بدنی بهتر راهنمایی می‌کند. او روی بازیکنان جوان تیم تأثیر بسزایی دارد.»

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم