واکنش فلیک به احتمال تمدید قرارداد با بایرن مونیخ

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هانسی فلیک که تیم تحت هدایتش یکشنبه شب در هفته بیست‌وپنجم بوندس‌لیگا پذیرای آگزبورگ است، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی درباره احتمال قطعی شدن قراردادش با باشگاه بایرن مونیخ گفت: نه‌ اینکه نخواهیم درباره این موضوع تبادل‌نظر کنیم، اما باید منتظر بمانیم و ببینیم فصل در ادامه چطور پیش خواهد رفت. در این حرفه اوضاع ممکن است روز به روز تغییر کند. در حال حاضر همه چیز به خوبی پیش می‌رود، اما باید ببینیم در چند هفته آینده چه پیش خواهد آمد.

سرمربی موقت بایرن مونیخ که در اوایل فصل جاری جانشین نیکو کواچ شد، همچنین درباره اینکه گفته می‌شود مورد توجه باشگاه‌های غیرآلمانی قرار گرفته است، اظهار داشت: من در حال حاضر در بایرن مونیخ هستم و بایرن اولین باشگاهی است که با آن در تماس هستم. مابقی چیزها به من مربوط نمی‌شود. حالا ما بازی با آگزبورگ را در پیش داریم و تمرکزم روی این بازی است.

وی درباره تقابل با آگزبورگ هم خاطرنشان کرد: ما در خانه پذیرای آگزبورگ خواهیم بود و می‌خواهیم با پیروزی آلیانتس آره‌نا را ترک کنیم. سعی می‌‌کنیم بازی را تحت سلطه خود داشته باشیم و عملکردی را که در چند بازی اخیر به نمایش گذاشتیم، یکشنبه شب تکرار کنیم.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم