هندرسون تا پایان فصل خانه‌نشین شد اما جام را بالای سر می‌برد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ سرمربی تیم فوتبال لیورپول اعلام کرد که مصدومیت جردن هندرسون در بازی اخیر این تیم مقابل برایتون او را تا پایان فصل خانه‌نشین می‌کند. در این بازی که قهرمان زودهنگام لیگ برتر انگلیس با نتیجه 3 بر یک پیروز شد، کاپیتان قرمزپوشان مرسی‌ساید پس از برخورد با ایوه بیسوما از ناحیه زانو آسیب دید و در نیمه دوم مجبور به ترک میدان شد. ظاهراً مصدومیت او برای مداوا احتیاجی به عمل جراحی ندارد، اما این بازیکن 30 ساله نمی‌تواند در ادامه فصل به میدان برود.

کلوپ در نشست خبری پیش از بازی فردا شب (شنبه) تیمش مقابل برنلی گفت: در مورد هندرسون ما بهترین خبر را در میان خبرهای بدی که می‌شد بشنویم، دریافت کردیم. اینکه مصدومیت او از ناحیه زانوست، اما آنقدر شدید نیست که نیاز به عمل جراحی داشته باشد. با این حال فصل برای او تمام است، اما من خوشبینم که در آغاز فصل آینده همراه ما خواهد بود. او خیلی زود درمان می‌شود. مصدومیتش خیلی خفیف نیست، اما خیلی هم بد نیست.

لیورپول در بازی‌اش مقابل چلسی که یکم تیر در آنفیلد برگزار می‌شود، جام قهرمانی لیگ برتر را دریافت خواهد کرد. کلوپ در پاسخ به این سؤال که آیا هندرسون در جشن قهرمانی برای بالای سر بردن جام حضور خواهد داشت، گفت: وقتی هندرسون زمین بازی را ترک کرد ما فوراً فهمیدیم که وضعیتش خوب نیست. در آلمان ما به بازیکنانی مانند «هندو» جانور می‌گوییم، چون با همه چیز می‌جنگد.

سرمربی لیورپول ادامه داد: هندرسون طوری است که اگر درد هم بکشد به شما چیزی نمی‌گوید. پس وقتی که او درخواست ترک میدان را دارد، یعنی اینکه اتفاقی برایش رخ داده است که نباید. مصدومیت او پیروزی ما را تلخ کرد. همه با وی ابراز همدردی کردند. با این حال او لایق بالای سر بردن جام است و جام را هم بالای سر خواهد برد. مصدومیت هندرسون عمل جراحی نمی‌خواهد و این خبر خوبی است. در مورد مابقی چیزها ما تصمیم خواهیم گرفت. هندو قطعاً جام را بالای سر می‌برد.

 

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم