هری کین شروع اردوی پیش فصل تاتنهام را از دست داد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان انگلیس؛ هری کین به دلیل سفری که اخیراً به سواحل باربادوس داشته، در بازگشت به انگلیس مجبور است برای مدتی قرنطینه خانگی باشد تا عدم ابتلای او به کرونا ثابت شود.

کین پس از انجام آخرین بازی‌اش برای تاتنهام در فصل گذشته لیگ برتر انگلیس (26 جولای) تعطیلات تابستانی‌اش را آغاز و جزیره باربادوس در منطقه کارائیب را به عنوان مقصدش انتخاب کرد. زمانی که او و خانواده‌اش به آنجا سفر کردند، باربادوس جزو کشورهای دارای خطر بالای ابتلا به ویروس کرونا شناخته نمی‌شد اما ناگهان آمار مبتلایان به کرونا در این کشور سیر تصاعدی پیدا کرد و این کشور هم به فهرست کشورهای ناامن دنیا اضافه شد. مطابق پروتکل‌های پزشکی دولت انگلیس هم هر کسی که از این کشورها به انگلیس سفر کند باید تا 14 روز پس از ورودش به خاک انگلیس در قرنطینه بماند.

کین هم مطابق دستور دولت عمل کرده و به همین دلیل فعلاً تاتنهام را که از این هفته تمرینات پیش فصلش را آغاز کرده، همراهی نمی‌کند. این در حالیست که فصل جدید لیگ برتر انگلیس از 12 سپتامبر (22 شهریور) آغاز می‌شود. انتظار می‌رود که کین 27 ساله از هفته دیگر تمریناتش را آغاز کند و تا الان به نظر نمی‌رسد که غیبتش تأثیری روی تمرینات آماده‌سازی مورینیو گذاشته باشد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم