هالند: از نیمار متشکرم که شادی گلم را مسخره کرد!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارلینگ هالند، مهاجم نروژی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند در گفت‌و‌گو با شبکه ESPN درباره مسائل مختلف از جمله اینکه کدام بازیکن الهام بخش او بوده و تقلید شادی گلش توسط نیمار در لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد.

مهاجم 19 ساله تیم فوتبال دورتموند که ماه ژانویه به این تیم پیوست، با معرفی کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی یوونتوس به عنوان الگوی خود، گفت: فقط کافی است به چهره رونالدو نگاه کنید تا ذهن او که می‌گوید «امروز من بهترین هستم، «امروز من گل خواهم زد» را بخوانید و این همان کاری است که او انجام می‌دهد. این همان خصلت رونالدو است که من بیش از همه دوست دارم. انگیزه و اراده قوی او سبب شد که الان بهترین بازیکن باشد.

هالند درباره رفتنش به دورتموند اظهار داشت: در دورتموند شروع بسیار خوبی داشتم و از روزهایی که تاکنون در این تیم گذرانده‌ام بسیار لذت برده‌ام. اینجا حس خوبی دارم و زیاد می‌خندم و این مهمترین چیز در زندگی من است. بله؛ خندیدن و شاد بودن در زندگی من مهمترین چیز است و همیشه هم سعی کرده‌ام که بیش از هر چیز دیگری آن را انجام دهم. احساس می‌کنم که هر روز در حال پیشرفت هستم و البته نسبت به زمانی که در سالزبورگ بودم هم‌تیمی‌های سطح بالاتری دارم. همین موضوع سبب می‌شود که موقعیت‌های گلزنی بیشتری داشته باشم.

 

هالند و هم‌تیمی‌هایش در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نتوانستند از سد پاری‌سن‌ژرمن بگذرند و حذف شدند. او در بازی رفت تیمش در آلمان هر دو گل پیروزی 2 بر یک زردومشکی‌پوشان را زد اما در بازی برگشت تیمش 2 بر صفر باخت و حذف شد. در بازی برگشت نیمار، زننده یکی از گل‌های پاری‌سن‌ژرمن پس از گلزنی، شادی گل معروف «مدیتیشنی» هالند را به شیوه‌ای تمسخرآمیز تقلید کرد.

هالند در این باره گفت: فکر می‌کنم که نیمار و بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن با آن حرکت‌شان به من برای ترویج و نشان دادن اهمیت مدیتیشن (تمدد اعصاب) در دنیا کمک کردند. به همین دلیل  از آنها تشکر می‌کنم که با آن شادی گل‌شان به من کمک کردند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم