نویر: قراردادی می‌خواهم که برای من و بایرن معامله‌ای 2 سر برد باشد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مذاکرات میان باشگاه بایرن مونیخ و مانوئل نویر برای تمدید قرارداد این دروازه‌بان 34 ساله به بن‌بست خورده است. نویر که در سال 2011 با قراردادی 30 میلیون یورویی از شالکه به بایرن مونیخ پیوست و تاکنون 18 جام مختلف را با این تیم کسب کرده است، قراردادش این فصل به اتمام می‌رسد. مذاکرات برای تمدید قرارداد آغاز شده اما طرفین هنوز به توافقی دست نیافته‌اند، چرا که این دروازه‌بان آلمانی خواهان تمدید قرارداد بلندمدت است، اما مدیران بایرن مونیخ خواهان تمدید یک ساله قرارداد این دروازه‌بان 34 ساله هستند.

نویر در واکنش به افشای جزئیات مذاکراتش با بایرنی‌ها برای تمدید قرارداد در رسانه‌ها به نشریه آلمانی «بیلد» گفت: تمامی صحبت‌هایی که بین من و باشگاه از سال 2011 صورت گرفته، همیشه با اطمینان بالایی انجام شده است. هیچ وقت هم صحبت‌های‌مان به بیرون از باشگاه درز نکرده است، اما حالا جزئیاتی از بحثی که ما بین خود داشته‌ایم در رسانه‌ها منتشر شده که اغلب حتی درست نیستند. این مورد من را آزار می‌دهد. این، طوری نیست که من بایرن را می‌شناسم.

وی افزود: می‌خواهم تا جایی که سرحال هستم، بازی کنم، اما مهمترین چیز برای من اعتماد است. واضح است که خواستن قراردادی پنج ساله رؤیاپردازانه است. من در حال حاضر 34 ساله هستم و نمی‌توان پیش‌بینی کرد که تا 39 سالگی چه وضعیتی خواهم داشت. همیشه برایم مهم بوده است که بتوانم با اعتماد مدیران باشگاه کار کنم، به همان اندازه که من به‌عنوان بازیکن و کاپیتان به این باشگاه وفادار هستم.

دروازه‌بان آلمانی سرخپوشان مونیخی تصریح کرد: من قراردادی را می‌خواهم که معامله‌ای دو سر برد برای هر دو طرف باشد و همه خوشحال باشیم. می‌خواهم بازی کنم و برای تیم در ترکیب باشم و هر کاری که لازم باشد را انجام خواهم داد تا اطمینان حاصل پیدا کنیم که با صد درصد شور و اشتیاق به حداکثر موفقیت دست پیدا خواهیم کرد. شرایط اما برای ادامه همکاری باید مناسب باشد. من در حال حاضر مذاکره‌ای با باشگاه ندارم و مدیر برنامه‌هایم این کار را می‌کند. به همین خاطر نمی‌خواهم به شخص خاصی اشاره کنم.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم