نتیجه تست کرونا گنابری کاذب از آب درآمد!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد تست کرونای اخیر (PCR) سرژ گنابری که نشان می‌داد او به این ویروس مبتلا شده، نادرست بوده است و او اجازه پیدا کرده که به تمرینات برگردد و در بازی‌های بعدی باواریایی‌ها حضور خواهد داشت.

گنابری 25 ساله پس از بازگشت از اردوی تیم ملی آلمان تست کرونا داد و اعلام شد که او به این بیماری مبتلا شده است. به همین دلیل او فوراً به قرنطینه رفت و دو بازی بعدی بایرن مونیخ در بوندس‌لیگا و لیگ قهرمانان را از دست داد. البته بدون حضور او هم بایرن مونیخ هیچ مشکلی نداشت و توانست رقبای خود را قاطعانه شکست دهد. این تیم ابتدا اتلتیکومادرید را در لیگ قهرمانان با نتیجه 4 بر صفر شکست داد و بعد از آن هم اینتراخت فرانکفورت را با نتیجه 5 بر صفر در هم کوبید.

 

طبق بیانیه منتشر شده توسط باشگاه بایرن مونیخ، گنابری پس از مثبت اعلام شدن تست اولیه، هر روز در قرنطینه تست‌های جدید داده که نتیجه همه آنها منفی بوده است. حتی نتیجه تست آنتی‌بادی او برای تشخیص اینکه آیا او پیش از این به کرونا مبتلا بوده یا نه هم منفی شده است. به همین دلیل مقامات پزشکی و سلامت شهر مونیخ به این نتیجه رسیده‌اند که نتیجه تست اولیه گنابری کاذب بوده است و به همین دلیل هم او دیگر ملزم به ادامه حضور در قرنطینه نیست. گنابری حالا می‌تواند همراه با هم‌تیمی‌هایش به روسیه سفر کند تا آنها را در بازی مقابل تیم لکوموتیو مسکو در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که فردا شب (سه‌شنبه) برگزار می‌شود، همراهی کند.

انتهای پیام/

 

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم