نامزد ریاست باشگاه بارسلونا: نیمار؟ بازیکنی که از بارسا شکایت کرده را برنمی‌گردانم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپورت، ویکتور فونت یکی از کاندیداهای دوره بعدی انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا اعلام کرد اگر او جانشین خوسپ ماریا بارتومئو شود، نیمار را به نوکمپ بازنخواهد گرداند.

با توجه به انتشار اخباری مبنی بر اینکه نیمار قصد ندارد قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن را تمدید کند و به همین دلیل هم قیمت او با ورود به فصل آخر قراردادش کاهش پیدا خواهد کرد،  شایعه بازگشت او به بارسلونا مطرح شده است. فونت اما می‌گوید اگر او رئیس بارسلونا شود، نیمار را به این تیم برنمی‌گرداند.

فونت که یکی از مدعیان اصلی پیروزی در انتخابات ریاست بارسلونا در روز 24 ماه ژانویه سال 2021 است، گفت: اساساً نیمار در برنامه‌های من جایی ندارد. به دلیل وضعیت مالی باشگاه و دلایلی دیگر مانند شکایتی که او علیه باشگاه تنظیم کرده و ترک بارسلونا در شرایطی حساس در فاصله چند روز به آغاز فصل من قصد برگرداندن او را ندارم. نیمار شاید از نظر فنی و ورزشی به کار تیم بیاید، اما از نظر مالی و دیگر جنبه‌های سازمانی مناسب باشگاه نیست.

نیمار اخیراً بار دیگر پرونده شکایتش از باشگاه بارسلونا را به خاطر نپرداختن حق و حقوق او از جمله رقمی که در قراردادش با این تیم به‌عنوان پاداش وفاداری در نظر گرفته شده بود، به جریان انداخته و این در حالی است که باشگاه زیر بار نمی‌رود و معتقد است شیوه جدایی بازیکن برزیلی به گونه‌ای بوده که به او پاداش وفاداری تعلق نمی‌گیرد.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم