نارضایتی سانچس از انتقال قرضی‌اش به اینتر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولین فصل حضور الکسیس سانچس در سن‌سیرو پس از انتقال قرضی‌اش از منچستریونایتد به اینتر برای او چیزی شبیه یک فاجعه بود.

او به امید پایان تیره‌روزی‌هایش در منچستریونایتد و پیدا کردن فرصت بازی، منچستریونایتد را ترک کرد تا به سری A برگردد اما در این تیم یکی از بدترین فصول دوران بازیگری‌اش را تجربه‌اش کرد.

به نظر می‌رسد که مصدومیت و به تبع آن غیبت‌های طولانی و همینطور ارائه بازی‌های نه چندان دلچسب از سوی سانچس در فصل جاری، تکلیف اینتر را با این بازیکن شیلیایی مشخص کرده و قطعی نشدن قرارداد قرضی او حتمی است.

سانچس 31 ساله در این فصل تنها 15 بازی رسمی انجام داده که در آنها هم فقط یک گل زده و سه پاس گل داده است. نارضایتی از انتقال سانچس به اینتر اما یکطرفه نیست و خود او نیز از این جابجایی راضی نیست.

رینالدو روئدا، سرمربی تیم ملی شیلی درباره وضعیت سانچس در اینتر گفت: سانچس سال پرآسیبی را تجربه کرده، یک سال واقعاً عذاب‌آور و شکنجه‌گونه. او از انتقال قرضی‌اش به اینتر سرخورده شده است. سال گذشته با ما به برزیل آمد تا برای تیم ملی در کوپا آمه‌ریکا بازی کند اما بدشانسی آورد، چون در جریان بازی دوستانه با کلمبیا مصدوم شد.

الکسیس در ماه اکتبر سال گذشته به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه قوزک و تاندون پا سه ماه خانه‌نشین شد و بعد از آن هم آنطور که باید و شاید نتوانست نظر کنته هواداران اینتر را جلب کند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم