مورینیو: مستند تاتنهام به مردم نشان خواهد داد که من آدم دیوانه‌ای نیستم!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آستانه انتشار مستند شبکه آمازون پرایم درباره تیم فوتبال تاتنهام، که قرار است فردا (دوشنبه) این شبکه روی آنتن برود، سرمربی سفیدپوشان لندن، ژوزه مورینیو تأکید کرد که این مستند می‌تواند مردم را بیش از پیش با وجوه شخصیتی او آشنا کند.

آقای خاص که تاتنهام سومین تیم انگلیسی تحت هدایتش پس از چلسی و منچستریونایتد است، ماه نوامبر سال گذشته به عنوان جانشین مائوریسیو پوچتینو سرمربی سفیدپوشان لندن شد و در نهایت در رده ششم جدول رده‌بندی لیگ برتر فصل را با این تیم به پایان رساند و به این ترتیب سهمیه لیگ اروپا گرفت.

مورینیو درباره مستند ساخته آمازون پرایم با عنوان «همه یا هیچ» به خبرگزاری پرس آسوسیشن گفت: اگر مردم فقط بخش‌‌هایی از این مستند که لو رفته تماشا کنند فکر خواهند که من یک دیوانه‌ام. نمی‌دانم اما فکر می‌کنم که آنها با تماشای کامل این مستند ژوزه واقعی را خواهند دید. همانگونه که قبلاً هم گفتم، هیچ چیزی جعلی درباره این مستند وجود ندارد. بسیاری از مردم درباره من پیشفرض‌‌های ذهنی دارند و حالا می‌توانند ببینند که آیا آن پیشفرض‌ها درست بوده است یا نه.

مورینیو افزود: اینکه ایا آنها تا الان درباره من قضاوتی نادرست داشته‌اند و به شیوه‌ای متفاوت مرا ارزیابی می‌کردند را نمی‌دانم. تنها چیزی که می‌دانم این است که من همان کسی هستم که در این مستند به تصویر کشیده شده و چیزی که آنها از من در این مستند می‌بینند خود واقعی‌ام به عنوان یک سرمربی فوتبال است که به صورت روزمره تیمش را تمرین می‌دهد.

آقای خاص در پاسخ به این سؤال که آیا پروسه فیلمبرداری از او روی عملکرد و وظایف روزمره‌اش در هدایت تاتنهام تأثیر نگذاشته بود، عنوان کرد: گاهی اوقات پس از فیلمبرداری حس عجیبی و غریبی داشتم. گاهی اوقات به خاطر فیلمبردای شدن از یکسری از جلسات تیمی، واکنش، واژگان یا رفتارهای خاص من احساس می‌کردم که حریم خصوصی‌ام دارد فاش می‌شود و این چیزی است که من دوست ندارم مردم به آن آشنا شوند. من دوست ندارم که مردم بدانند رفتار من در داخل حریم خصوصی کاری‌ام چگونه است. در نهایت اما من فهمیدم که چطور با این قضیه کنار بیایم و دیگر مشکلی وجود نداشت.

مورینیو تأکید کرد: رختکن برای من مانند یک معبد است. ما عادت داشتیم بگوییم که هر اتفاقی در رختکن می‌افتد باید همانجا بماند. پس تصور اینکه مردم می‌توانند صحبت‌های درون گروهی ما بین دو نیمه بازی را با همه نکات خوب و بد و جنون‌آمیزش فوق‌‌العاده است. در این مستند ما به مردم اجازه داده‌ایم چیزهایی را ببینند که معمولاً نمی‌توانند ببینند. قول می‌دهم همه آنچه که در این مستند می‌بینید واقعی و هیچ چیزی مصنوعی و از پیش آماده شده نبوده است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم