موراتی: تبلیغ اینتر نشان داد که این تیم مسی را می‌خواهد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ناکامی‌های اخیر بارسلونا و بی‌جام سپری شدن فصل برای این تیم – اتفاقی که از فصل 08-2007 بی‌سابقه بوده – بهانه‌ای برای آغاز دور جدید شایعات درباره آینده لیونل مسی شده است. در این میان از سه تیم منچسترسیتی، اینتر و پاری‌سن‌ژرمن به عنوان مشتریان بازیکن آرژانتینی بارسلونا یاد می‌شود. ماسیمو موراتی مالک باشگاه اینتر هم گویا با شنیدن این شایعات امیدوار شده که برنده 6 توپ طلا را در آینده‌ای نه چندان دور در پیراهن نراتزوری ببیند.

موراتی که پیش از این چندین بار اعتراف کرده در دوران ریاستش سعی در جذب مسی داشته و حتی به خرید او نزدیک هم شده بود، به نشریه آ اس اسپانیا گفت: همین حالا هم می‌توانم تصور کنم که اینتر تلاشش را برای خرید مسی انجام داده است. زمانی که دیدم گروه سونینگ (مالکان چینی فعلی اینتر) چگونه از سایه مسی روی کلیسای دومو (کلیسای شهر میلان) برای پوستر تبلیغاتی بازی اینتر و ناپولی استفاده کردند، با خودم گفتم این حرکت آنها هیچ چیز نباشد حداقل یک ابتکار عمل برای امتحان کردن شانس خودشان بوده است. حتی اگر هم حدسم اشتباه بوده باشد فرقی نمی‌کند و من باز هم اطمینان دارم که آنها به زودی برای خرید او اقدام خواهند کرد.

تیم فوتبال اینتر , لیونل مسی ,

 

موراتی افزود: خرید مسی از نظر اقتصادی یک معامله و تجارت آسان نخواهد بود و این هم بر کسی پوشیده نیست. با این حال مهمترین مانع برای پیوستن او به تیمی دیگر نظر و خواسته خودش است. ما اول از همه باید بفهمیم که آیا او واقعاً می‌خواهد بارسلونا را ترک کند یا نه.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم