منچستریونایتد قرارداد رقیب دخه‌آ را 5 ساله تمدید کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ باشگاه منچستریونایتد قرارداد سنگربان خود «دین هندرسون» را تا سال 2025 تمدید کرد. این دروازه‌بان 23 ساله دو فصل اخیر را به صورت قرضی در تیم شفیلدیونایتد سپری کرد و عملکردش در این تیم آنقدر خوب بود که بسیاری از طرفداران منچستریونایتد نه تنها خواهان بازگشتش به اولدترافورد شده‌اند بلکه از سرمربی تیم تقاضای معرفی او به‌عنوان سنگربان اول تیم به جای داوید دخه‌آ را داشته‌اند.

 اولگنار سولسشایر سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد اگرچه همواره از دخه‌آ که عملکردش در فصل اخیر بارها به خاطر اشتباهات فاحش زیر سؤال رفت، دفاع کرد اما طرفدار پروپاقرص هندرسون نیز هست و قصد دارد برای فصل آینده او را در اولدترافورد نگه دارد. قرارداد جدید هندرسون با من‌یونایتد او را تا پنج سال دیگر در این تیم نگه می‌دارد و امکان تمدید آن برای سال ششم نیز وجود دارد.

 

دین هندرسون در فصل اخیر چنان عملکردی داشته است که حتی گرث ساوت‌گیت سرمربی تیم ملی انگلیس هم مجاب شده او را به اردوی این تیم برای مسابقات ماه آینده لیگ ملت‌های اروپا دعوت کند. او در فصل اخیر 13 بار دروازه شفیلدیونایتد را بسته نگه داشت و به همین دلیل خیلی‌ها او را رقیبی سرسخت برای دخه‌آ در فصل آینده می‌دانند.

چلسی یکی از مهمترین مشتریان هندرسون بود، اما من‌یونایتد حاضر به فروش او نشد. هندرسون از 14 سالگی در منچستریونایتد حضور داشته و محصول آکادمی این باشگاه است.

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم