منچسترسیتی مندی را به قرنطینه فرستاد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه منچسترسیتی اعلام کرد که به منظور رعایت مسائل امنیتی و بهداشتی از ورود بنامین مندی به تمرینات تیم جلوگیری کرده و او خودش را قرنطینه کرده است.

ظاهراً یکی از اعضای خانواده مندی دارای علائم بیماری کرونا بوده و بستری شده و به همین دلیل باشگاه هم از بیم اینکه بازیکنش نیز دچار این بیماری شده باشد او را از تمرینات معاف کرده و این بازیکن فرانسوی هم‌اکنون در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

طبق گزارش نشریه سان انگلیس، یکی از اعضای خانواده مندی به مشکلات تنفسی (یکی از علائم کرونا) دچار و همین موضوع باعث انتقال اورژانسی او به بیمارستان شده است. این موضوع تیم آبی‌پوش شهر منچستر را نگران کرده که مبادا بازیکن این تیم هم به کرونا مبتلا باشد.

باشگاه منچسترسیتی در این خصوص بیانیه‌ای منتشر کرد که در آن آمده است: باشگاه منچسترسیتی مطلع شده که یکی از اعضای خانواده بنیامین مندی به دنبال ابتلا به مشکلات تنفسی در بیمارستان بستری شده است. در بیمارستان از او تست کرونا گرفته شده است و تا زمانی که نتایج این تست مشخص نشود، بازیکن در قرنطینه خواهد ماند.

 

در همین حال باشگاه منچسترسیتی انگلیس هم اعلام کرده است که سه تن از بازیکنان این تیم دارای علائم ابتلا به کرونا هستند.

در انگلیس تا کنون میکل آرتتا سرمربی آرسنال و کالوم هادسون اودی بازیکن چلسی به کرونا مبتلا شده‌اند و همین وضعیت سبب شده که مسئولان فوتبال جزیره به فکر برگزاری یک جلسه اضطراری بیفتند و احتمال دارد که بازی‌های دو سه هفته آتی لیگ برتر انگلیس لغو شوند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم