معاوضه بازیکن میان بارسلونا و اتلتیکومادرید منتفی شد/ گریزمان در نوکمپ می‌ماند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری ESPN به نقل از منابع نزدیک به دو باشگاه بارسلونا و اتلتیکومادرید اعلام کرد که این دو باشگاه اسپانیایی درباره معاوضه دو بازیکن هجومی خود با یکدیگر وارد مذاکره شده بودند اما مذاکرات آنها نافرجام ماند و به نتیجه نرسید. بر اساس این گزارش مذاکراتی درباره بازگشت آنتوان گریزمان مهاجم فرانسوی بارسلونا – کسی که تابستان سال گذشته به این تیم پیوست – به اتلتیکومادرید انتقال ژوائو فلیکس در جهت معکوس صورت گرفته اما در نهایت یکی از طرفین آن را رد کرده است. اینکه کدام باشگاه این مذاکره را آغاز و کدامیک آن را رد کرده مشخص نیست اما گویا خبر تماس میان آنها صحت دارد.

نخستین بار این نشریه مارکای اسپانیا بود که روز جمعه با تیتر «معاوضه غیرممکن» به احتمال جابجایی گریزمان و فلیکس اشاره کرد و حالا ESPN هم وقوع مذاکره میان دو طرف را تأیید و در عین حال اعلام کرده که این پیشنهاد خیلی سریع رد شده است. در این میان اما ظاهراً هیچ یک از دو باشگاه حاضر نیستند ارائه این پیشنهاد به طرف مقابل را گردن بگیرند هرچند نشریه مارکا نوشته است که خوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا این پیشنهاد را به همتایش در اتلتیکومادرید داده است.

گویا تماس میان دو باشگاه برای بررسی امکان معاوضه گریزمان و فلیکس در ابتدای ماه آگوست و قبل از حذف دو تیم از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بوده است.

 

گریزمان تابستان سال گذشته با پرداخت شدن غرامت 120 میلیون یورویی فسخ قراردادش به اتلتیکومادرید از سوی بارسلونا راهی نوکمپ شد و با این تیم قراردادی 5 ساله بست که سال اول آن در این تیم به هیچ عنوان مطابق انتظار سپری نشد.

پس از رفتن گریزمان، اتلتیکومادرید با قراردادی 126 میلیون یورویی فلیکس را از بنفیکا خرید که دومین بازیکن نوجوان گران‌قیمت تاریخ فوتبال پس از کیلیان امباپه از پاری‌سن‌ژرمن (180 میلیون یورو) بود. او نیز مانند گریزمان در فصلی که گذشته نمایش چندان درخشانی نداشت و عملکردش تحت الشعاع مصدومیت قرار گرفت.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم