مدیر برنامه‌های مهاجم اینتر: با افراد مختلفی درباره انتقال لائوتارو صحبت کرده‌ایم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لائوتارو مارتینس 22 ساله این فصل با درخشش خیره‌کننده‌ای که از خود در اینتر نشان داده، مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله بارسلونا و رئال مادرید قرار گرفته است. این مهاجم آرژانتینی که دومین فصل حضورش در اینتر را تجربه می‌کند و این فصل 16 گل برای نراتزوری به ثمر رسانده، ممکن است در پایان فصل از تیم تحت‌هدایت آنتونیو کونته جدا شود.

بتو یاکه، مدیربرنامه‌های لائوتارو مارتینس در گفت‌وگو با «رادیو لاپلاتا» آرژانتین درباره آینده حرفه‌ای مارتینس گفت: گفته می‌شود که بارسلونا و رئال مادرید به دنبال جذب لائوتارو هستند، اما این موضوع روی او تأثیری نگذاشته است. اگر چنین اتفاقی برای بازیکنان دیگر می‌افتاد، شب خواب‌شان نمی‌برد! مارتینس حتی به من زنگ نزده است که ببیند این شایعات صحت دارد یا خیر. او روی زمان حال و روی کارش تمرکز دارد.

وی افزود: ما با افراد مختلفی درباره انتقال لائوتارو صحبت کرده‌ایم و اتفاق دیگری رخ نداده است. تاکنون هم با هیچ‌کدام از مدیران باشگاه‌ها صحبتی نکرده‌ایم. هنوز مذاکره‌ای جدی و رسمی صورت نگرفته است. این رؤیای لائوتاروست که در بازار نقل‌وانتقالات مشتریان زیادی داشته باشد، اما هنوز اتفاق خاصی برای او رخ نداده است. تنها چیزی که مارتینس می‌خواهد، بازی کردن و گلزنی است.

مدیر برنامه‌های مهاجم آرژانتینی اینتر در پایان خاطرنشان کرد: رشد و پیشرفت مداوم لائوتارو بدین معناست که بهترین باشگاه‌های جهان وضعیت او را زیر نظر دارند. امیدواریم سختکوشی او با پاداشی همراه شود که شایسته‌اش است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم