ماروتا: لائوتارو هرگز درخواست جدایی نکرده، پس ما هم او را از دست نمی‌دهیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با وجود انتشار اخبار فراوانی درباره تمایل لائوتارو مارتینس برای پیوستن به بارسلونا، تیمی که به شدت خواهان جذب هموطن لیونل مسی است، او از باشگاه هیچ درخواستی برای موافقت با جدایی‌اش نداشته است.

جوزپه ماروتا مدیر اجرایی باشگاه اینتر با تأکید بر اینکه مارتینس از او درخواست جدایی نکرده، تمایل بارسلونا نسبت به جذب این بازیکن 22 ساله را تأیید کرد.

ماروتا در این باره به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: لائوتارو مارتینس در فصل نقل و انتقالات مورد توجه باشگاه‌های دیگر قرار می‌گیرد و همه این را می‌دانند. سطح و کیفیت بازی او فوق‌العاده است و به همین دلیل بسیاری از تیم‌ها دوست دارند که با ما برای خرید او وارد مذاکره شوند. در برنامه کاری باشگاه اینتر فروش بهترین بازیکنان تیم جایی ندارد، بنابرین اگر بازیکنی حرفی از رفتن نزند، ما هم به این راحتی او را از دست نخواهیم داد. لائوتارو از اینکه باشگاه‌های بزرگ برای خریدش ابراز تمایل کرده‌اند، خوشحال است و به آن افتخار می‌کند اما خودش هرگز در مورد اینکه دوست دارد به یکی از آنها ملحق شود، حرفی نزده است، هرگز. من بسیار خوشبین هستم که او فصل آینده هم برای ما بازی خواهد کرد. ما سه ماه به خاطر قرنطینه از فوتبال دور بودیم به همین دلیل فرصت داشتیم عملکرد او از ابتدای فصل تا کنون را ارزیابی کنیم و نه فقط در بازی نیمه نهایی مقابل ناپولی.

مدیراجرایی باشگاه اینتر درباره کاهش فاصله این تیم با یوونتوس صدرنشین به 6 امتیاز و شانس نراتزوری برای بازگشت به کورس قهرمانی تأکید کرد: این پیروزی قطعاً انگیزه همه اعضای تیم را افزایش خواهد داد، چون سری A لیگی است که در آن هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. ما هم از 3 امتیازی که از این بازی گرفتیم کلی انگیزه پیدا کردیم. اینتر به لطف مالکانش که عاشق این تیم هستند، به ثبات رسیده و می‌خواهد به اهدافی بزرگ دست پیدا کند. به همین دلیل عملکرد تیم هم ارتقاء پیدا کرده است. خانواده ژانگ و آنهایی که در بخش مدیریت باشگاه فعالیت دارند، توانسته‌اند در مسیر اهداف جاه‌طلبانه باشگاه گام بردارند. ما سال گذشته این وارد این مسیر شدیم و الان هم تلاش می‌کنیم که این روند ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم