مارادونا: ورزشکاران از تمرین و دعا دست برندارند/ بعد از این بحران دنیاى متفاوتى را خواهیم دید

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو مارادونا در گفت‌وگو با روزنامه الاتحاد امارات اظهار داشت: از همه ورزشکاران در سراسر جهان درخواست مى‌کنم مشغول تمرین کردن و دعا باشند. ما برابر چالش بزرگى قرار گرفته‌ایم که آن را براى اولین بار در کره زمین تجربه مى‌کنیم. امیدوارم ورزشکاران در این روزهاى سخت با تمام وجود در کنار ملت‌هاى خودشان باشند.

مارادونا اضافه کرد: این براى اولین بار است که از زمان آغاز قرنطینه با یک رسانه گفت‌وگو مى‌کنم، چرا که وقتى در امارات بودم روزنامه الاتحاد از من حمایت مى‌کرد. روزهایى که در این کشور سپرى کردم فراموش نمى‌کنم و دوست دارم باز هم به امارات بازگردم.

وى همچنین درباره شرایط خودش گفت: در این وضعیت سختى که براى مردم جهان ایجاد شده من هم در قرنطینه خانگى و در خانه خودم هستم. من در خانه خودم هستم و با کسى ملاقات نمى‌کنم به جز پزشک اختصاصى و مربى بدنسازم. قوانینى از سوى رئیس جمهور وضع شده و از همه مردم مى‌خواهم که در این موقعیت به قوانین احترام بگذارند تا زمانى که این بیمارى از بین برود. به رئیس جمهور نامه‌اى نوشتم و به او اعلام کردم کاپیتان آرژانتین در کنار شماست تا از این بحران عبور کنیم و از هر تصمیم و قانونى که براى حفاظت از  سلامتى مردم آرژانتین در نظر گرفتید، حمایت مى‌کنیم.

مارادونا گفت: از مسئولان باشگاه خیمناسیا هم درخواست کردم هرطور که مى‌خواهند از دستمزد من کم کنند، اما چیزى از قرارداد بازیکنان کاهش پیدا نکند، چون آنها گناهى ندارند. من خودم بازیکن بودم و بعد از خداحافظى همیشه از حقوق آنها دفاع مى‌کنم. بازیکنان به دنبال شاد کردن مردم و انجام وظیفه خودشان هستند. امیدوارم به زودى شاهد بازگشت فوتبال در سراسر جهان باشیم، چون حالا سخت‌ترین شرایط زندگى را سپرى مى‌کنیم. بعد از این بحران دنیاى متفاوتى را خواهیم دید.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم