مأموریت غیرممکن چلسی برای جذب تِراِشتگن از بارسلونا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نتیجه نرسیدن مذاکرات مدیران باشگاه بارسلونا و مارک‌آندره تِراِشتگن برای تمدید قرارداد شایعات زیادی درباره آینده این دروازه‌بان آلمانی برسر زبان‌ها انداخته است از جمله علاقه باشگاه چلسی به جذب تِراِشتگن اما به نظر انجام این کار مأموریتی غیرممکن است.

نشریه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا گزارش داد؛ باشگاه چلسی تمایل به خدمت گرفتن تِراِشتگن 28 ساله دارد که تنها دو سال دیگر از قرارداد فعلی‌اش با بارسلونا باقی مانده و در این راه حتی حاضر است کپا آریسابالاگا، دروازه‌بان اسپانیایی خود را در جریان این معامله به کاتالا‌ن‌ها واگذار کند اما مدیران این باشگاه انگلیسی هم می‌دانند که کار سختی برای عملی کردن این انتقال در پیش دارند.

باشگاه چلسی برای اینکه دوباره در انگلیس و اروپا تبدیل به مدعی قهرمانی شود، تغییر و تحولاتی در ترکیب خود به وجود آورده است و در این راستا تاکنون تیمو ورنر آلمانی از لایپزیگ را برای خط حمله و حکیم زیاش مراکشی از آژاکس را برای خط میانی به خدمت گرفته‌ است. آنها همچنین برنامه‌ای برای جذب کای هاورتس، هافبک آلمانی بایرلورکوزن و مارک‌آندره تِراِشتگن، دروازه‌بان آلمانی بارسلونا در سر دارند.

بر اساس این گزارش؛ تِراِشتگن رویای غیرممکن چلسی است اما مدیران این باشگاه با علم به این موضوع، از تلاش خود برای جذب دروازه‌بان پیشین بوروسیا مونشن‌گلادباخ دست نخواهند کشید. لندنی‌ها وضعیت مذاکرات بارسلونا و دروازه‌بان شماره یک این تیم را به دقت زیرنظر دارند. نشریه «تلگراف» انگلیس هم  مدعی شده چلسی به دنبال ارائه بسته پیشنهاد نقدی به علاوه واگذاری کپا در ازای به خدمت گرفتن تِراِشتگن است.

باشگاه بارسلونا اما برنامه‌ای برای از دست دادن مارک‌آندره تِراِشتگن ندارد و این دروازه‌بان آلمانی یکی از بازیکنان بارسا است که مدیران این باشگاه به هیچ پیشنهادی درباره آنها گوش فرا نخواهند داد و تمدید قرارداد او یکی از اولویت‌های اصلی هیئت مدیره باشگاه بارسلونا به شمار می‌رود.

طبق گزارش «موندو دپورتیوو»؛ درست است که روند مذاکرات طرفین برای تمدید قرارداد کُند شده اما هم بارسلونا و هم تِراِشتگن روی موضوع تمدید قرارداد توافق دارند و به دنبال ادامه همکاری با یکدیگر هستند. با توجه به اینکه چلسی به این موضوع واقف است که جذب مارک‌آندره از بارسا غیرممکن است، آنها وضعیت یان اوبلاک، دروازه‌بان اتلتیکومادرید را هم زیر نظر دارند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم