لیگ ملت‌های اروپا| اسپانیا، اوکراین را به چهارمیخ کشید/ آلمان به سوئیس امتیاز داد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای دومین شب از هفته دوم لیگ ملت‌های اروپا، یکشنبه شب پنج دیدار برگزار شد که در مهمترین آنها تیم ملی اسپانیا در خانه مقابل اوکراین پیروز شد و تیم ملی آلمان در خانه سوئیس به تساوی بسنده کرد.

در ورزشگاه آلفردی دی‌استفانوی شهر مادرید، تیم ملی اسپانیا با نتیجه 4 بر صفر میهمانش اوکراین را در هم کوبید و به این ترتیب اولین برد خود در دومین دوره از لیگ ملت‌های اروپا را کسب کرد.

سرخیو راموس در دقیقه 3 از روی نقطه پنالتی و در دقیقه 29 دو گل نخست اسپانیا را زد. سپس نوبت به آنسو فاتی هافبک هجومی 17 ساله بارسلونا رسید تا در دقیقه 32 اولین گل ملی خود را برای اسپانیا به ثمر برساند. در نهایت 6 دقیقه به پایان مسابقه فران تورس گل آخر ماتادورها را رقم زد. فاتی که برای اولین بار در ترکیب اصلی تیم ملی اسپانیا قرار می‌گرفت، با گلی که زد به جوان‌ترین گلزن تاریخ تیم ملی اسپانیا هم تبدیل شد.

در دیگر بازی گروه چهارم از لیگ A، در ورزشگاه یاکوب‌پارک شهر بازل، تیم ملی آلمان که میهمان سوئیسی‌ها بود، با گل دقیقه 14 گوندوگان از میزبانش پیش افتاد، اما ویدمر در دقیقه 58 گل تساوی را برای سوئیس زد. به این ترتیب آلمان همچون بازی قبلی‌اش مقابل اسپانیا به تساوی بسنده کرد.

فوتبال اروپا , تیم ملی فوتبال اسپانیا , تیم ملی فوتبال آلمان , تیم ملی فوتبال اوکراین ,

با این نتایج تیم ملی اسپانیا با چهار امتیاز در رده نخست، اوکراین با سه امتیاز در رده دوم، آلمان با دو امتیاز در رده سوم و سوئیس با یک امتیاز در رده چهارم گروه چهارم لیگ A قرار گرفتند.

در دیگر بازی‌های امشب از گروه سوم لیگ B تیم ملی صربستان در دیداری خانگی مقابل ترکیه به تساوی بدون گل رضایت داد. صرب‌ها از دقیقه 49 این بازی با اخراج کولاروف 10 نفره به کارشان ادامه دادند. در گروه سوم لیگ C هم مصاف یونان با میزبانش کوزوو با پیروزی 2 بر یک یونانی‌ها خاتمه یافت و در نهایت در گروه یکم لیگ D، تیم ملی مالت در خانه‌اش مقابل لتونی با تساوی یک – یک متوقف شد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم