لیگ برتر انگلیس| لیورپول دست خالی خانه آرسنال را ترک کرد/ شاگردان کلوپ فرصت رکوردشکنی را از دست دادند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از شب دوم هفته سی‌و‌سوم لیگ برتر انگلیس، چهارشنبه شب تیم‌های فوتبال آرسنال و لیورپول در ورزشگاه امارات لندن به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی 2 بر یک میزبان لندنی به پایان رسید.

لیورپول که هفته پیش هم در خانه مقابل برنلی متوقف شده بود، در حالی در این بازی سومین شکست فصلش را متحمل شد که با گل دقیقه 20 سادیو مانه از میزبان خود پیش افتاده بود. الکساندر لاکازت مهاجم فرانسوی آرسنال در دقیقه 32 گل تساوی را برای تیمش زد و توپچی‌ها را به بازی برگرداند و یک دقیقه پایان نیمه اول هم رایس نلسون گل برتری توپچی‌ها را به ثمر رساند.

با این نتیجه قهرمان زودهنگام فصل جاری لیگ برتر انگلیس 93 امتیازی ماند و با توجه به اینکه تنها دو هفته دیگر به پایان رقابت‌ها باقی مانده است، این تیم عملاً شانس سه رقمی کردن امتیازاتش در این فصل و شکستن رکورد دو فصل پیش منچسترسیتی برای کسب بیشترین امتیاز در طول یک فصل لیگ برتر و حتی تکرار آن را از دست داد.

آرسنال اما با کسب پیروزی 53 امتیازی شد و دوباره به رده نهم جدول لیگ برتر برگشت تا به کسب سهمیه لیگ اروپای فصل آتی امیدوار بماند و اندک شانس خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را هم زنده نگه دارد.

 لیورپول در دو بازی بعدی خود به ترتیب میزبان چلسی و میهمان نیوکاسل خواهد بود. آرسنال نیز در دو هفته آخر لیگ برتر میزبان منچسترسیتی و میهمان استون‌ویلاست.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم