لیگ اروپا| برتری شاگردان مورینیو و نمایندگان ایتالیا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته سوم مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ اروپا، از ساعت 21:25 امشب (پنجشنبه) با 12 دیدار همزمان آغاز شد.

در یکی از مهم‌ترین بازی‌ها، رُم در گروه A با نتیجه 5 بر صفر مقابل کلوژ رومانی پیروز شد. هنریک مخیتاریان در دقیقه 2، راجر ایبانز در دقیقه 23، بورخا مایورال در دقایق 34 و 83 و پدرو رودریگس در دقیقه 89 برای جالوروسی گلزنی کردند تا شاگردان پائولو فونسکا با 7 امتیاز، به صدر جدول این گروه صعود کنند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

در گروه F تیم ناپولی با نتیجه 2 بر یک در خانه ریه‌کا کرواسی به برتری رسید. روبر موریچ در دقیقه 13 تیم میزبان را پیش انداخت، اما دیگو دمه در دقیقه 43 بازی را به تساوی کشاند. فیلیپ براوت مدافع ریه‌کا در دقیقه 62 به اشتباه دروازه تیم خود را گشود تا شاگردان جنارو گتوسو با قطعی کردن پیروزی خود، به رتبه دوم جدول گروه برسد.

در گروه J تاتنهام با نتیجه 3 بر یک از سد لودوگورتس بلغارستان گذشت و به رده دوم جدول این گروه صعود کرد. هری کین در دقیقه 13، لوکاس مورا در دقیقه 33 و جیووانی لوسلسو در دقیقه 62 برای شاگردان ژوزه مورینیو گلزنی کردند و کلاودیو کسرو در دقیقه 50، تنها گل تیم بلغاری را به ثمر رساند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

سایر دیدارهای این هفته از ساعت 23:30 برگزار می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم