لوکاکو: اریکسن زبان ایتالیایی یاد بگیرد بسیاری از مشکلاتش در اینتر حل می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روملو لوکاکو با ابراز تأسف از بابت وضعیت نه چندان مطلوب هم‌تیمی‌اش کریستین اریکسن، آمادگی خود را برای کمک به این بازیکن دانمارکی اعلام کرد.

لوکاکو که شب گذشته (چهارشنبه) دو گل از چهار گل پیروزی 4 بر2 بلژیک مقابل دانمارک در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا را به ثمر رساند، در گفت‌و‌گو با شبکه «کانال5» دانمارک درباره وضعیت هم‌تیمی دانمارکی‌اش گفت: او تمام قابلیت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک قهرمان را دارد و من هم می‌خواهم به او کمک کنم. من هم خوش‌شانس بودم که خیلی زود توانستم خودم را با اینتر وفق دهم. به نظر من اگر او زبان ایتالیایی را بیاموزد همه چیز برایش بسیار آسان‌تر خواهد شد. او با یادگیری زبان ایتالیایی می‌تواند بهتر ارتباط برقرار کند و بیشتر در کارگروهی تیم مشارکت داشته باشد.

 

اریکسن 28 ساله، با وجود اینکه در برخی از بازی‌های اینتر خوش درخشیده است، هنوز آنطور که باید نتوانسته نظر آنتونیو کونته را جلب کند و به همین دلیل هم در بسیاری از مواقع نیمکت‌نشین بوده و شایعه بازگشتش به لیگ برتر شنیده شده است. او در این فصل پنج بازی در سری A و دو بازی در لیگ قهرمانان انجام داده است، اما هنوز نتوانسته برای این تیم گلی به ثمر برساند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم