لوپتگی: منچستریونایتد بزرگترین تیم در دنیا است و تقابل با آنها دشوار خواهد بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خولن لوپتگی که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در دیدار تک‌حذفی از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا به لطف تک‌‌گل دقیقه 88 لوکاس اوکامپوس با نتیجه یک بر صفر ولورهمپتون انگلیس را در شهر دویسبورگ آلمان از پیش‌رو برداشتند، در خصوص رویارویی تیمش با شاگردان اولگنار سولسشایر در مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها گفت: ما در مرحله بعد با منچستریونایتد بازی خواهیم کرد، آنها بزرگترین تیم در دنیا هستند، اما ما برای تقابل با آنها خودمان را آماده خواهیم کرد.

وی افزود: ما روی بازی بعدی‌مان برای مصاف با تیمی سطح بالا، تیمی تاریخی و یکی از بهترین‌های تاریخ فوتبال که در شکل و فرم خوبی است، تمرکز کرده‌ایم. در دیدار مقابل منچستریونایتد هم به مانند همیشه بهترین عملکردمان را به نمایش خواهیم گذاشت. بازی مقابل آنها به معنای واقعی کلمه دشوار خواهد بود، اما با باور این موضوع که می‌توانیم منچستریونایتد را شکست دهیم، پا به دیدار نیمه‌نهایی خواهیم گذاشت.

سرمربی اسپانیایی سویا که تیمش در این بازی 76 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت، اما تنها چند موقعیت روی دروازه ولورهمپتون خلق کرد، تصریح کرد: به نظرم ما شایسته پیروزی در این بازی بودیم. کلید موفقیت ما هم شکستن مقاومت ولورهمپتون، صبور بودن و منتظر فرصت مناسب بودن، بود.

لوپتگی در پایان خاطرنشان کرد: به بازیکنانم خیلی افتخار می‌کنم چون ما مقابل تیم خیلی خوبی قرار گرفتیم. ما نیاز به در اختیار گرفتن مالکیت توپ و اشتباه نکردن، داشتیم چون آنها مهاجمان خیلی سریعی دارند. ما مقابل تیم خوب ولورهمپتون عالی بازی کردیم.

تیم‌های سویا و منچستریونایتد از ساعت 23:30 یکشنبه 26 مرداد، در ورزشگاه رِین‌اِنرجی واقع در شهر کلن آلمان به مصاف هم خواهند رفت. برنده این دیدار در دیدار فینال لیگ اروپا با برنده دیدار اینتر- شاختار دونتسک تقابل خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم