لالیگا 23 خردادماه از سر گرفته می‌شود

به گزارش  خبرگزاری تسنیم، با اعلام سازمان لالیگا، فصل متوقف شده این رقابت‌ها از روز 12 ژوئن (23 خردادماه) ادامه می‌یابد.

با تکمیل فصل 2020-2019 لالیگا، تیم‌های این لیگ می‌تواننداز کسب درآمد حق پخش تلویزیونی اطمینان حاصل کنند.

باشگاه‌های رئال مادرید، بارسلونا و اتلتیکو مادرید تمرینات انفرادی را از سر گرفته یا از روز دوشنبه تمرین خواهند کرد اما مقامات بهداشتی کشور از نزدیک همه چیز را زیر نظر دارند چرا که اخیرا پس از بازگشت بازیکنان، 5 مورد مثبت از ویروس کووید-  19 در لیگ اسپانیا شناسایی شده است.

از جمله پروتکل‌هایی که توسط کمیته لالیگا و شورای عالی ورزش اسپانیا (CSD) در دستور کار قرار گرفته، رعایت فاصله اجتماعی، آزمایش دقیق از بازیکنان و کادر فنی و استفاده از ماسک‌ها محافظ صورت و دستکش در تمرینات است.

هدف این است که ادامه لالیگا در ماه های ژوئن و جولای برگزار شود و ماه آگوست برای برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا کنار گذاشته شده است. اگر شرایط نیاز به تعویق بیشتر داشته باشد، تاریخ 19 ژوئن نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت. بازی‌های لالیگا در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه برگزار می‌شود و سپس بین روزهای سه شنبه تا پنجشنبه هم ادامه خواهد داشت تا 11 هفته باقی مانده هر چه سریع‌تر  به پایان برسد.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم