لالیگا| شروع طوفانی اتلتیکومادرید با گل‌های لوئیس سوارس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های دومین شب از هفته سوم لالیگای اسپانیا، امشب (یکشنبه) تیم فوتبال اتلتیکومادرید که اولین بازی خود را در این فصل انجام می‌داد، میهمان خود گرانادا را با نتیجه 6 بر یک در هم کوبید.

اولین گل این بازی توسط دیه‌گو کاستا در دقیقه نهم برای اتلتیکومادرید به ثمر رسید. سائول نیگس در دقیقه 16 می‌توانست از روی نقطه پنالتی اختلاف را به دو گل افزایش دهد، اما او این فرصت را از دست داد. با این حال آنخل کورئا در دقیقه 47 این کار را انجام داد و دومین گل بازی را زد. ژوائو فلیکس در دقیقه 65 سومین گل روخی‌بلانکو را به ثمر رساند. پس از او نوبت مارکوس یورنته بود تا در دقیقه 72 چهارمین گل اتلتیکومادرید را به ثمر برساند که پاس این گل را لوئیس سوارس داد، مهاجم اروگوئه‌ای که هفته گذشته انتقالش از بارسلونا به اتلتیکومادرید قطعی شد.

سوارس که در دقیقه 70 به جای دیه‌گو کاستا به میدان رفته بود، در دقیقه 85 پنجمین گل اتلتیکومادرید را به نام خودش ثبت کرد تا در تیم جدیدش شروعی درخشان داشته باشد. شروع او در تیم مادریدی رؤیایی‌تر هم شد زمانی که در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم دومین گل خود و ششمین گل تیمش را به ثمر رساند تا حسرت خوردن هواداران بارسلونا بابت از دست دادن مهاجم اروگوئه‌شان خیلی زود آغاز شود.

در ادامه بازی‌های هفته سوم بوندس‌لیگا، از ساعت 20 امروز  دو دیدار دیگر برگزار می‌شود که در یکی از آنها کادیس میزبان سویا و در بازی دیگر وایادولید میزبان سلتاویگو خواهد بود. در آخرین بازی امشب لالیگا نیز از ساعت 22:30 بارسلونا از ویارئال پذیرایی خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم