فیلم‌هایی که طراحی لباس خیره‌کننده داشته‌اند

بعضی از فیلم‌ها و سریال‌ها طراحی لباس‌هایی دارند که آن ها را ماندگارتر می کند.

سریال گامبی وزیر

استایل دهه ۶۰ کاراکتر بث مسحورکننده است! انتخاب او در سبک لباس به طرزی ماهرانه عشق و اشتیاق او را به شطرنج منعکس می‌کند. همان طور که او در شطرنج متبحر می‌شود سبک استایل او نیز بالغ‌تر و جا افتاده‌تر می‌شود. او معمولا لباس‌های چهارخانه و شطرنجی به تن می‌کند.


فیلم کارول

تمام لباس‌های کاراکتر کارول در این فیلم بی عیب بود. علاقه کارول به کت‌هایی با جزئیات مردانه او را زنی شیک پوش و ثروتمند جلوه می‌کرد. از آنجایی که جزئیات و استایل این کت و شلوار‌ها در آن زمان بسیار متدوال و پرطرفدار بود، به هیچ وجه به موضوع جنسیت ارتباطی نداشت.


سریال پیکی بلایندرز

 

پوشش هر کاراکتر نمودی از نقش او در طول سریال بود. سبک لباس گریس پس از فصل اول این سریال به سبک پوشش یک معشوقه تمام عیار تبدیل شد. لباس کار شیک عمه پلی و دیگر لباس‌های تداعی گر دهه ۲۰ جذابیت زیادی به این سریال بخشیده اند و نظر مخاطب را جلب می‌کنند.


فیلم نیمه تابستان

 

طراحی لباس‌های فیلم نیمه تابستان هم جذابیت‌های زیادی برای ارائه دارد. یکی از نکات جذاب طراحی لباس این فیلم لباس‌های گلدوزی شده ساکنین منطقه است که بعد‌ها همان لباس‌ها را بر تن شخصیت اصلی فیلم نیز میبینیم که صحنه فیلم را به کت واک بدل می‌کند.


سریال کشتن ایو

کاراکتر ویلانل در این سریال استایل‌های متنوع و بسیار جذابی دارد. طراحی لباس این سریال با دقت بسیار بالایی انجام شده و اغواگری ویلانل و سادگی ایو را به خوبی نشان داده است. کاراکتر ویلانل علاقه زیادی به استایل‌های ماسکولین دارد و این دقیقا از شخصیت او نشات میگیرد.


سریال دوستان

 

از مونیکا و ریچل تا فیبی و جویی هر کسی در سریال فرندز استایل خاص خود را دارد. هرچه ریچل می‌پوشید خصوصا در قصل اول و دوم در زمان خود بهترین بودند. ضمن این که در آن زمان هیچ کس به اندازه او نمی‌توانست دامن مینی را با مهارت در استایل خود بگنجاند.


سریال سقوط بر روی تو

 

اگر قرار باشد سریال کره‌ای با طراحی لباس بسیار زیبا را معرفی کنیم بی شک سریال سقوط بر روی تو از گزنیه‌های اصلی است. کاراکتر یون سه ری در این سریال، استایل خود را به گونه‌ای تغییر می‌دهد که نشان دهد در صعنت مد نیز به کمتر از عالی بودن رضایت نمی‌دهد.


فیلم روزی روزگاری در هالیوود

 

اگرچه فیلم به خاطر انتخاب مارگو رابی در نقش شارون تیت مورد انتقاد شدید قرار گرفت، اما باید اعتراف کرد پوشش این بازیگر شما را به دهه ۶۰ میلادی می‌برد. لباس‌های مارگو رابی در صحنه رقص در مهمانی عمارت پلی بوی از استایل خود شارون تیت الهام گرفته است.


فیلم خانه گوچی

 

بحث‌های زیادی قبل از اکران این فیلم وجود داشت. با دیدن بخش‌های کوتاهی از آن هم نمی‌توانید این را انکار کنید که چقدر کمد لباس کاراکتر‌ها فوق العاده طراحی شده اند. شاید علت آن این است که محور داستان این فیلم برند پرآوازه ایتالیایی گوچی است.