فیفا پرونده انتقال فرناندس به منچستریونایتد را بررسی می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) اعلام کرد پرونده انتقال برونو فرناندس به منچستریونایتد را مورد بررسی قرار خواهد داد. این هافبک پرتغالی در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی اخیر سرانجام پس از کش‌وقوس‌های فراوان با قراردادی پنج و نیم ساله به ارزش 55 میلیون یورو (48 میلیون پوند) به علاوه 25 میلیون یورو پاداش‌های در نظر گرفته شده از اسپورتینگ لیسبون به جمع شیاطین سرخ پیوست.

فیفا اعلام کرده باشگاه سامپدوریا شکایتی را در فدراسیون جهانی فوتبال طرح کرده و مدعی شده است سه سال پیش به هنگام فروش فرناندس به باشگاه اسپورتینگ لیسبون، بندی در قرارداد طرفین گنجانده شده که بر اساس آن هر موقع که این باشگاه پرتغالی این هافبک پرتغالی را خواست به تیمی دیگر بفروشد 10 درصد از مبلغ انتقال وی به این باشگاه ایتالیایی تعلق بگیرد.

باشگاه اسپورتینگ لیسبون اما به این بند از قرارداد با باشگاه سامپدوریا عمل نکرده و این باشگاه ایتالیایی که باید چیزی در حدود چهار میلیون پوند از این انتقال نصیبش می‌شد، به فیفا شکایت کرده تا به حقش برسد.

برونو فرناندس 25 ساله پیش از اینکه در سال 2017 در ازای 7.5 میلیون پوند به اسپورتینگ لیسبون ملحق شود به مدت یک فصل برای سامپدوریا بازی کرد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم