فلیک: هاینکس الگوی من است/ فعلاً بوندس‌لیگا برایم در اولویت است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هانس دیتر فلیک در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل فورتونادوسلدورف در هفته بیست و نهم رقابت‌های بوندس‌لیگای یک آلمان بر آمادگی بازیکنان تیم باواریایی تأکید کرد.

 سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ اظهار داشت: یوپ هاینکس شخصیتی الهام‌بخش است و من از او الگوبرداری می‌کنم. یوپ در بایرن مونیخ مربی من بود و پس از آن هم همیشه با یکدیگر در ارتباط بودیم. نمی‌خواهم خودم را با هاینکس مقایسه کنم چون کاملاً سطح او از من متفاوت است. هاینکس برای سال‌های طولانی یک مربی موفق و پرافتخار بوده  و من از ماه نوامبر در بایرن مونیخ حضور دارم، با این حال، مقایسه شدن با هاینکس مسئله زیبایی است.

او در ادامه افزود: تیاگو به بازی با دوسلدورف نمی‌رسد. دوسلدورف کار بازی‌سازی را برای حریفانش سخت می‌کند. باید به‌عنوان یک تیم در زمین واکنش نشان دهیم و تمرکزمان را حفظ کنیم. اگر دوسلدورف مالک توپ باشد، فوتبال خوبی بازی می‌کند و ما باید مانع رسیدن توپ به آن‌ها شویم. تیاگو هنوز آماده نیست و برای بازگشت به زمان نیاز دارد. در خصوص مصدومان، فکر می‌کنم تیاگو اولین نفری خواهد بود که بازمی‌گردد و کوتینیو به‌زودی به تمرینات ملحق می‌شود. در مورد زوله و تولیسو، آرام آرام و بدون ریسک پیش خواهیم رفت. لواندوفسکی به‌خوبی از آمارش مقابل دوسلدورف آگاه است و می‌داند تاکنون مقابل دوسلدورف گل نزده است. اگر در این مسابقه پیروز شویم و لواندوفسکی هم گل بزند، خیلی خوشحال خواهیم شد.

فلیک در پایان تصریح کرد: بازگشت لیگ قهرمانان اروپا برایم اهمیتی ندارد و  فعلاً برای من مسابقات بوندس لیگا در اولویت است. باید در نیمه‌نهایی جام حذفی آلمان به مصاف اینتراخت فرانکفورت برویم. باقی مسائل همه گمانه‌زنی است. فکر نمی‌کنم  تا اواسط ژوئن، تکلیف برگزاری لیگ قهرمانان اروپا مشخص شود.

 

انتهای پیام/+

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم