فرار رونالدو از بازگشت به تمرینات یوونتوس با افشای خبر ابتلای دیبالا به کرونا!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بنا برادعای نشریه «دیلی استار»، کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس با انتشار خبر ابتلای مجدد پائولو دیبالا، هم‌تیمی‌اش به ویروس کرونا از بازگشت به تورین سرباز زد.

  در هفته جاری برای چهارمین بار در 6 هفته اخیر خبری مبنی بر مثبت بودن تست کرونای پائولو دیبالا و نامزدش منتشر شده و این نشریه معتقد است رونالدو از طریق دوستان مطبوعاتی خودش این خبر را رسانه ای کرده تا به بهانه ناسالم بودن کمپ یوونتوس مدت بیشتری در پرتغال مانده و استراحت کند.

در واقع چند روز قبل اعلام شد کریستیانو رونالدو به زودی و برای شرکت در تمرینات یوونتوس به ایتالیا باز خواهد گشت اما هنوز این اتفاق رخ نداده و ستاره پرتغالی همچنان در مادیرا حضور دارد. زمان دقیق بازگشت رونالدو به پرتغال مشخص نبوده و در هاله ای از ابهام قرار دارد.

این در حالی است که نامزد دیبالا  مدعی شد خبر ابتلای مجدد پائولو به ویروس کرونا کار او نبوده و مشخص نیست چه کسی این کار را انجام داده است. رونالدو در این روزها بارها تصاویری از تمرینات خود در خانه در صفحه رسمی اش منتشر کرده اما چندی قبل او در مادیرا و در زمین تمرین عمومی حضور پیدا کرده که این رفتار مورد انتقاد برخی قرار گرفته و منتقدان مدعی شدند ستاره 35 ساله قوانین را رعایت نکرده است.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم