فاوره: برانت باید به پیشرفتش ادامه دهد/ گوتزه مناسب بازی در سیستم 3-4-3 نیست

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوسین فاوره در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ولفسبورگ در هفته پیش‌روی رقابت‌های بوندس‌لیگای یک آلمان از تاکتیک‌های زرد و مشکی‌پوشان سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال بوروسیادورتموند ابتدا اظهار داشت: در حال حاضر ما با سیستم  3-4-3 بازی می‌کنیم. بر همین اساس  با ماریو گوتسه صحبت کرده ام و متاسفانه این سیستم مناسب او نیست. باید حقیقت را در این باره گفت. البته او قادر است تا به عنوان یک هافبک راست یا یک هافبک چپ بازی کند، بنابراین خواهیم دید چه اتفاقی رخ خواهد داد. هنوز بازی‌های زیادی پیش روی ماست و باید روی تک تک بازیکنان حساب کنیم.

او در ادامه افزود: یولیان برانت می‌تواند در پست‌ها و سیستم‌های  مختلف بازی کند و این کیفیت فوق العاده او را نشان می‌دهد.  بازی کردن در سیستم 3-3-4 مانند بازی کردن با روش 3-4-3 نیست. در این سیستم باید در کناره‌ها  و بین خطوط بازی کنید و برانت این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

 فاوره در پایان تصریح کرد: نباید فراموش کرد برانت در خط هافبک به همراه فقط یک یا 2  بازیکن دیگری ایفای نقش کرده و همچنین مقابل اسلاویا پراگ به عنوان مهاجم بازی کرده است. من چنین چیزی را خیلی دوست دارم زیرا به عنوان یک مربی، با وجود چنین بازیکنانی شما فرصت‌های  زیادی را به دست می‌آورید. برانت کار خود را خیلی خوب انجام می‌دهد و باید مطابق گذشته به پیشرفت خود ادامه دهد.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم