صلاح: آینده‌ام در لیورپول؟ نمی‌دانم/ فعلاً می‌خواهم از افتخارات‌مان لذت ببرم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد صلاح می‌گوید که مطمئن نیست که سال بعد هم در لیورپول باشد. بهترین گلزن این فصل لیورپول با 19 گل که سهم بسزایی در اولین قهرمانی تیمش در لیگ برتر از 30 سال پیش داشت، تابستان سال 2017 از رم به لیورپول پیوست و خیلی زود به یک ستاره تأثیرگذار در این تیم تبدیل ش. او فصل گذشته قهرمان لیگ قهرمانان شد و امسال هم فاتح لیگ برتر.

با این حال او که شایعه تمایل رئال مادرید به خریدش شنیده می‌شود، حاضر نشد درباره آینده‌اش به هواداران لیورپول اطمینان خاطر بدهد و این در حالیست که هنوز سه سال دیگر تا پایان قراردادش با قرمزپوشان آنفیلد باقیست.

صلاح 28 ساله به رادیو FM کلمبیا گفت: من فعلاً فقط می‌خواهم از دستاوردهای‌مان لذت ببرم، همین. هیچ کسی نمی‌داند که در آینده چه اتفاق برایم رخ خواهد داد. ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. در حال حاضر ما هنوز قهرمان لیگ قهرمانان هستیم و لیگ برتر را هم که فتح کردیم. پس من خوشحالم. در آینده باید دید چه اتفاقاتی می‌افتد.

صلاح با اشاره به نقش یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در پیشرفت او و راز موفقیتش در این تیم اظهار داشت: هیچ رازی وجود ندارد. در فوتبال به نظر من راز معنی ندارد. هر کسی که سختکوش باشد و ذهنیت درست داشته باشد، موفق می‌شود. زمانی که کلوپ به لیورپول آمد، اولین کاری که انجام داد تغییر ذهنیت بازیکنان و ایجاد یک ذهنیت پیروزی‌طلب در آنها بود.

مهاجم سابق رم درباره تفاوت آمار گلزنی‌اش در این فصل و فصل گذشته هم گفت: من هنوز به عنوان یک بال بازی می‌کنم. قبلاً هم مهاجم نوک نبودم. آمار گل‌هایم در این فصل و فصل قبل هم خیلی تغییر نکرده‌ است. فصل پیش 22 گل زدم و الان 19 تا. شاید در بازی آخر هت‌تریک کردم و باز هم 22 گله شدم. پس فرق زیادی بین این دو عدد نمی‌بینم.

صلاح و یارانش فردا شب (یکشنبه) از ساعت 19:30 به وقت تهران در هفته پایانی لیگ برتر انگلیس میهمان نیوکاسل هستند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم