شکایت کونته از نشریه ایتالیایی به خاطر انتشار خبر تماس او با یوونتوس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته قصد دارد از نشریه رپوبلیکای ایتالیا به دلیل انتشار یک گزارش درباره تماس او با باشگاه سابقش یوونتوس، شکایت کند.

او در گفت‌و‌گو با خبرگزاری رسمی ایتالیا (ANSA) درباره این موضوع که آیا در صورت اخراج مائوریتزیو ساری او به یوونتوس بازخواهد گشت و خبر رپوبلیکا درباره تماس بانوی پیر با او صحت دارد، گفت: من قویاً هرگونه تماس با مدیران و بازیکنان یوونتوس برای پرسش این سؤال که آیا این باشگاه قصد اخراج مائوریتزیو ساری را دارد، رد می‌کنم. مطلبی که در نشریه رپوبلیکا منتشر شده است به هیچ عنوان صحت ندارد و به همین دلیل هم قصد دارم از نویسنده این مطلب و سردبیر این روزنامه شکایت کنم.

 

کونته ادامه داد: من به پروژه سه‌ ساله‌ای که با اینتر شروع کرده‌ام، متعهد بوده و هستم. از این به بعد هم با تمام قدرت کار می‌کنم و با هرچه در توان دارم می‌جنگم تا یک پروژه موفق برای این تیم بسازم.

سرمربی اینتر به خاطر اظهارات تند اخیرش در انتقاد از مدیران این باشگاه بابت حمایت ناکافی از او و بازیکنان تیم زیر ذره‌بین قرار دارد و به همین دلیل این روزها بازار گمانه‌زنی‌ درباره اخراجش از این تیم داغ است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم