شرط امباپه برای تمدید قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لئوناردو، مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن چند روز پیش در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی PSG خبر داد که این باشگاه فرانسوی در حال مذاکره با نیمار و امباپه به منظور تمدید قرداد دو ستاره خود است، بازیکنانی که شایعه پیوستن آنها به بارسلونا و رئال مادرید مطرح است.

نشریه اسپانیایی «آاِس» چاپ مادرید اکنون با انتشار گزارشی مدعی شده است؛ کیلیان امباپه به یک شرط حاضر است برای تمدید قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن توافق کند که در صورتی که در آینده پیشنهادی به ارزش واقعی‌اش از باشگاهی دیگر دریافت کند، PSG با جدایی‌اش موافقت کند.

طبق این گزارش؛ کیلیان تاکنون به سه پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن برای تمدید قرارداد پاسخ منفی داده، این در حالی است که او می‌تواند تابستان آینده در ازای پرداخت شدن 180 میلیون یورو، اقدام به ترک پارک‌دوپرنس کند.

رئال مادرید از مدت‌ها پیش چشم به جذب این مهاجم فرانسوی دارد اما هنوز پیشنهاد رسمی برای به خدمت گرفتن امباپه 21 ساله ارائه نداده است. گفته می‌‌شود رئالی‌ها قصد دارند در تابستان 2021، زمانی که تنها یک سال دیگر از قرارداد امباپه با پاری‌سن‌ژرمن می‌ماند، اقدام به جذب او کنند. با این شرایط پاریسی‌ها چاره‌ای جز فروش امباپه نخواهد داشت، چون آخرین فرصت جدی برای سود بردن از انتقالش خواهد بود.

امباپه 21 ساله هم که تابستان 2017 در ازای 145 میلیون یورو به علاوه 35 میلیون یورو بند پاداش از موناکو به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، تاکنون در 132 بازی از رقابت‌های مختلف PSG را همراهی کرده که حاصلش 97 گل‌زده بوده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم