سیمئونه: بازی با لیورپول عملکردی تاریخی و زیبا از جانب اتلتیکو بود/ اوبلاک بهترین دروازه‌بان جهان است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو سیمئونه در پی برتری 3 بر 2 شب گذشته (چهارشنبه) تیم تحت‌ هدایتش مقابل لیورپول، مدافع عنوان قهرمانی در جدالی 120 دقیقه‌ای در ورزشگاه آنفیلد و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 4 بر 2، در تمجید از دروازه‌بان اسلوونیایی‌اش که در این بازی موقعیت‌های زیادی را از سرخپوشان مرسی‌ساید گرفت، گفت:  اوبلاک بازیکن مهمی برای ما به مانند دیگر بازیکنان است، به مهمی ساویچ، لودی، فیلیپه و فلیکس، اما اوبلاک بهترین دروازه‌بان جهان است. اوبلاک بازیکن مهمی برای ما است، درست به مانند مسی برای بارسلونا.

وی ادامه داد: برای باشگاه اتلتیکومادرید خوشحالم چون ما با شکست تیم فوق العاده‌ای یکبار دیگر در جمع هشت تیم برتر اروپا هستیم. این عملکردی تاریخی و زیبا از جانب اتلتیکو بود. هواداران لیورپول هم به مانند هواداران ما در بازی رفت، در این دیدار تیم خود را به شدت حمایت کردند، اما ما برنامه خود را در زمین پیاده کردیم و بازیکنان‌مان طبق دستو‌رالعمل‌های ما بازی کردند. این بازی در ذهن هواداران‌مان به مانند افسانه‌ای باقی خواهد ماند.

سرمربی اتلتیکومادرید همچنین در خصوص به زمین فرستادن مارکوس یورنته به جای دیه‌گو کاستا در دقیقه 56 که دو گل روخی‌بلانکو را در دقایق 97 و 1+105 به ثمر رساند، اظهار داشت: برخی با خود فکر کردند که آوردن مارکوس یورنته به جای دیه‌گو کاستا تعویضی دفاعی بود، اما اینطور نبود و شما هم آن را دیدید.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم