سوارس برای پیوستن به یوونتوس دچار تردید شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با وجود انتشار اخبار فراوان درباره نزدیک بودن لوئیس سوارس به عقد قرارداد با تیم فوتبال یوونتوس، نشریه اسپورت کاتالونیا مدعی شده است که این مهاجم اروگوئه‌ای هنوز برای بازی در تورین تردید دارد.

طبق ادعای این نشریه سوارس هنوز تصمیم نگرفته است که به یوونتوس ملحق شود و ممکن است به پیشنهادهای دیگرش فکر کند. این در حالیست که اکثر رسانه‌های اسپانیایی و ایتالیایی اطمینان دارند که مهاجم سابق لیورپول به محض فسخ قراردادش با بارسلونا راهی تورین می‌شود. آنها حتی مدعی شده‌اند که امکان دارد یوونتوس رقمی بین 1.5 تا 3 میلیون یورو به علاوه پاداش به بارسلونا بپردازد.

نشریه اسپورت نوشته است که فرآیند انتقال سوارس 33 ساله به یوونتوس متوقف شده است ، چرا که او می‌داند این آخرین قرارداد بزرگ دوران بازی‌اش خواهد بود و به همین دلیل قصد دارد با دقت بیشتری مقصد بعدی‌ خود را انتخاب کند.

 

در همین حال سایت کالچومرکاتووب ایتالیا نوشته است که اگر لوئیس سوارس نتواند گذرنامه ایتالیایی بگیرد انتقالش به یوونتوس غیرممکن خواهد بود چرا که با ورود وستون مک‌کنی بازیکن آمریکایی پیشین شالکه، تمام سهمیه‌های بانوی پیر برای استفاده از بازیکنان غیراروپایی استفاده شده است.

علاوه بر این سوارس هم در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از چهره خندان خود در حال تمرین در بارسلونا منتشر کرده و در کنار آن نوشته است:« وقتی خبرهای کذب منتشر می‌شوند، من لبخند می‌زنم».

سوارس اولین گزینه آندره‌آ پیرلو سرمربی جدید یوونتوس برای تقویت خط حمله نبوده است چرا که او از همان ابتدا اعلام کرد که ترجیح می‌دهد ادین ژکو، مهاجم بوسنیایی تیم فوتبال رم را به خدمت بگیرد اما از آنجایی که رمی‌ها نتوانسته‌اند یک مهاجم جدید پیدا کنند، کار یووه برای خرید ژکو سخت شد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم