سماک: وقتی آزمون پیشنهادی ندارد درباره چه چیزی حرف بزنم؟!/ او قطعاً در زنیت می‌ماند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرگئی سماک در بخشی از مصاحبه بلند خود با روزنامه اسپورت اکسپرس روسیه درباره فروکش نکردن اخبار مربوط به انتقال احتمالی سردار آزمون در فصل تابستان سال جاری میلادی گفت: تا جایی که می‌دانم باشگاه زنیت تاکنون هیچ پیشنهادی برای فروش این بازیکن دریافت نکرده است. البته اخباری را منتشر می‌کنند… . اگر پیشنهاد دقیقی دریافت شود که تأمین‌کننده منافع باشگاه و بازیکن باشد، در آن شرایط طرفین می‌توانند پای میز مذاکره بنشینند. در این زمان نمی‌دانم درباره چه چیزی باید حرف بزنم.

سرمربی زنیت در واکنش به طرح این موضوع که سردار آزمون به احتمال فراوان فصل آینده هم در زنیت می‌ماند، زیرا پنجره نقل‌وانتقالات لیگ‌‌‌های اروپایی بسیار دیرتر از روسیه باز می‌شود، اظهار داشت: قطعاً سردار آزمون در شروع فصل جدید لیگ برتر روسیه در زنیت می‌ماند و این موضوعی که گفتید، یک حقیقت است. البته پس از آن را نمی‌توانم حدس بزنم. درباره حضور سردار آزمون در سری A باید بگویم که نمی‌دانم به طور کلی بازی در این لیگ برای او یک اولویت است یا خیر. صادقانه بگویم هرگز با سردار آزمون درباره این موضوع صحبت نکرده‌ام.

سرگئی سماک در خاتمه اظهار داشت: تمام بازیکنان زنیت مثل جیوبا که خبرهای زیادی هم درباره او منتشر می‌شود یا سردار آزمون که هر دو روز یک بار او را به تیمی می‌فرستند با هیجان زیادی تمرین می‌کنند. خوشحالم که بازیکنان زنیت با تمرکز کامل و انگیزه بزرگی تلاش می‌کنند.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم