سری A | اینتر با پیراهن جدید در سن‌سیرو بر ناپولی غلبه کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بازی‌های هفته سی‌و‌هفتم سری A ایتالیا، بامداد امروز (چهارشنبه) با برگزاری یک دیدار پیگیری شد که در آن تیم فوتبال اینتر در ورزشگاه سن‌سیرو با نتیجه 2 بر صفر مقابل میهمانش ناپولی پیروز شد.

در این بازی که آخرین بازی خانگی اینتر در فصل جاری سری A بود و به همین دلیل هم نراتزوری در آن از پیراهن فصل آینده‌اش رونمایی کرد، دانیلو دی‌آمبروزیو در دقیقه 11 و لائوتارو مارتینس در دقیقه 74 گلزنی کردند تا اینتر 79 امتیازی شود و اجازه ندهد حضور آتالانتا در رده دوم بیش از دو سه ساعت دوام داشته باشد، آتالانتایی که پیش از این بازی در خانه پارما پیروز شده بود. حالا مردان آنتونیو کونته یک پیروزی دیگر می‌خواهند تا نایب قهرمانی‌شان در این فصل از لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا مسجل شود.

ناپولی هم با قبول دوازدهمین باختش در این فصل 59 امتیازی و در رده هفتم جدول باقی ماند هرچند این تیم به واسطه قهرمانی در جام حذفی سهمیه لیگ اروپا را کسب کرده است و نیازی به کسب آن از طریق لیگ ندارد.

دیدارهای هفته سی‌و‌هفتم سری A از ساعت 22 امشب با انجام پنج بازی همزمان ادامه پیدا می‌کند که در مهمترین آنها لاتزیو میزبان برشا و میلان میهمان سامپدوریاست.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم