ستین: به لطف VAR برنده شدیم!/ در برخی از دقایق بسیار عجول بودیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیکه ستین پس از برتری یک بر صفر تیمش در خانه مقابل رئال سوسیداد در هفته جاری رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) تلاش شاگردان خود را ستود.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در این باره اظهار داشت: می‌دانستیم این یک بازی فوق‌العاده پیچیده خواهد بود. سوسیداد اخیراً شش برد متوالی داشته که یکی از آنها در برنابئو به دست آمده بود. آنها به فینال جام حذفی رسیده‌اند. سوسیداد اگر بتواند از زیر فشار حریف خارج شود، قادر است مشکلات زیادی برای شما ایجاد کند.

وی در ادامه افزود: آنها بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارند. غیر از  برخی از دقایق بازی، موفق شدیم مسابقه را کنترل کنیم. ما به لطف VAR برنده شدیم. من از روی نیمکت چیزی ندیدم، چون صحنه پنالتی خیلی دور بود.

ستین خاطر نشان کرد: برای رسیدن به گل باید صبور بود و ما در برخی از دقایق بازی بسیار عجله می‌کردیم. گاهی اوقات بازیکنان می‌خواهند همه به سمت جلو بروند، اما ما باید شرایط را کنترل کرده و سعی کنیم در آینده پیشرفت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در پایان گفت: من شرایط تیم را مشاهده و درک می‌کنم. به همین دلیل گاهی اوقات نگران می‌شوم. از نظر ذهنی در شرایط خوبی قرار داریم. ما در  یک بازی پیچیده بر حریف غلبه کردیم. حالا رئال مادرید باید پیروز شود.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم