ستین: ارزش مسی فقط به گل‌هایش محدود نمی‌شود/ سوارس به استراحت نیاز دارد

  به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیکه ستین در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل لگانس در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) از آمادگی شاگردان خودش خبر داد.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در این باره گفت: لگانس می‌تواند  برای ما دردسرساز شود زیرا  برای بقا تلاش می‌کند  و مسابقات فعلی از آخرین شانس‌های  این تیم به حساب می‌آید. لگانس برای ماندن در لیگ امتیاز می‌خواهد  و نباید آن‌ها  را دستکم  بگیریم. با این حال می‌خواهیم  فاصله  با رئال مادرید را  حفظ کنیم. بنابراین هدف ما پیروزی در این مسابقه است. نمی‌دانم  چه عاملی در لالیگا تعیین‌کننده‌تر خواهد بود اما می‌دانم باید مسابقات خودمان را ببریم. برای ما و  رئال مادرید شکست خوردن، غیرقابل قبول است.

او در ادامه افزود:  احتمال استفاده از سیستم چرخشی و تغییر بازیکنان ترکیب وجود دارد زیرا نمی‌خواهم  بازیکنانم خسته و مصدوم شوند.کار من این است از خستگی و مصدومیت بازیکنانم جلوگیری کنم تا در پایان فصل فرم خوبی داشته باشند. لوییس سوارس  یکی از بازیکنانی است  که نیاز به استراحت دارد. هنوز تصمیم نگرفته‌ام  سوارس فردا بازی خواهد کرد یا نه و باید با او صحبت کنیم. موظفیم درباره سوارس محتاط باشیم زیرا پس از مصدومیت‌های طولانی مدت، مصدومیت‌های عضلانی رخ می‌دهند  و باید مراقب وضعیت مهاجم اروگوئه‌ای باشیم. خوشبختانه بازیکنان خوبی در دسترس داریم. گریزمان بازیکن مهمی در ترکیب بارسلوناست و نقش مهمی در خط حمله دارد اما تقریبا در تمام مسابقات فصل بازی کرده و کمی خسته است.

ستین تصریح کرد: تنها نباید  به گل‌های مسی  ارزش داد زیرا پاس گل‌های  او هم تاثیرگذار و حیاتی هستند. مسی مزایای زیادی در اختیار تیم می‌گذارد. این مساله  که او در 12 فصل متوالی توانسته به رکورد 20 گل زده در لیگ برسد، خارق العاده است. مسی بهترین بازیکن دنیاست و خوش شانس هستیم که او را در بارسلونا داریم. ترجیح می‌دادیم  با حمایت هواداران  فردا مقابل  لگانس بازی کنیم اما فعلا این مساله  ممکن نیست و باید خودمان را با شرایط تطبیق بدهیم. ویدال بازیکن خیلی جذابی است.ویژگی های بازی ویدال در ترکیب هر تیمی لازم است و او همیشه به بارسلونا کمک می‌کند.

او در پایان گفت: مایلم همه بازیکنان در بازی‌ها مشارکت داشته باشند تا انگیزه  آن‌ها  برای ارائه عملکرد خوب حفظ شود.هر بازیکن در بارسلونا این فرصت را دارد تا از ابتدا به میدان برود. همیشه صلاح تیم برای من بالاتر از صلاح بازیکن است.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم