سبایوس تمرینات رئال مادرید را ترک کرد و به آرسنال برگشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دنی سبایوس تمرینات رئال مادرید را ترک خواهد کرد تا یک فصل دیگر به صورت قرضی برای تیم فوتبال رئال مادرید بازی کند.

سبایوس فصل گذشته به صورت قرضی برای توپچی‌ها بازی کرد و با پایان قراردادش به این رئال مادرید برگشت و حتی در یکی دو جلسه اول تمرینات پیش فصل تیم تحت هدایت زین‌الدین زیدان هم شرکت کرد. با این حال از آنجایی که او در برنامه‌های تاکتیکی زیدان برای فصل آینده جایی نداشت، باشگاه رئال مادرید موافقت کرد که یک فصل دیگر هم او را به آرسنالی‌ها قرض بدهد اما بدون بند خرید قطعی.

سبایوس نیز شخصاً با این جابجایی موافق بوده و ظرف امروز و فردا راهی انگلیس می‌شود تا به صورت رسمی یک فصل دیگر خودش را به تیم تحت هدایت میکل آرتتا متعهد کند. او در پایان فصل آینده باید به رئال مادرید برگردد. با ماندن لوکا مودریچ در رئال  مادرید و بازگشت مارتین اودگارد از سوسیه‌داد، سبایوس مطمئن بود که فرصت چندانی برای بازی در ترکیب اصلی کهکشانی‌ها به دست نخواهد آورد و به همین دلیل ترجیح داده به حضورش در آرسنال ادامه دهد.

سبایوس فصل گذشته در 12 هفته از 13 هفته آخر لیگ برتر در ترکیب اصلی آرسنال حضور داشت و در قهرمانی این تیم در جام حذفی انگلیس به خصوص در بازی‌های مرحله نیمه نهایی مقابل منچسترسیتی و فینال مقابل چلسی نقش پررنگی ایفا کرد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم