زیدان: کنار گذاشته شدن بیل تصمیمی فنی بود/ به جبران شکست‌مان مقابل منچسترسیتی امیدوارم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته (یکشنبه) آخرین بازی‌اش در لالیگا در فصل که قهرمان زودهنگام رقابت‌ها شد، در خانه لگانس 2-2 مساوی کرد. با وجود تشریفاتی بودن بازی برای کهکشانی‌ها زین‌الدین زیدان باز هم حاضر نشدن به دو تن از مهمترین نیمکت‌نشینان تیمش خامس رودریگس و گرث بیل میدان بدهد و حتی نام آنها را در فهرست 22 نفره تیمش هم قرار نداد.

زیدان که به زودی باید تیمش را برای مصاف خارج از خانه با سیتی در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آماده کند، در نشست خبری پس از بازی ابتدا درباره قطع شدن نوار بردهای متوالی تیمش از زمان از سرگرفته شدن لالیگا (پس از تعلیق ناشی از شیوع کرونا) به خبرنگاران گفت: در مقاطعی از بازی من عصبانی بودن چرا که ما در سطح همیشگی خودمان بازی نکردیم اما خب این باعث نمی‌شود که ما کارهایی که تا الان انجام داده‌ایم را نادیده بگیریم ضمن اینکه ما در نهایت بازی را نباختیم. باید از کارهایی که انجام دادیم راضی باشیم.

زیدان درباره مأموریت بعدی تیمش در لیگ قهرمانان جایی که باید در خانه منچسترسیتی شکست 2 بر یک بازی رفت را جبران کند، و شانس صعود شاگردان خود اظهار داشت: چرا نباید فکر کنم که ما شاید جبران نتیجه بازی رفت و صعود را داریم؟ تا آخرین ثانیه بازی می‌جنگیم تا به دور بعدی راه پیدا کنیم. الان اما باید کمی استراحت کنیم چون این هفته‌های آخر روی تیم فشار زیادی آورد. من نگران وقفه‌ای که تا زمان بازی‌مان تا سیتی می‌افتد نیستم. بازیکنان ما نیاز دارند استراحت کنند. بازی امشب نکات مثبتی داشت و من باید بابت آن از بازیکنانم تشکر کنم. ما بدون استرس و نگرانی برای بازی بعدی‌مان آماده می‌شویم. قرار نیست به تعطیلات برویم اما به یک وقفه کوتاه نیاز داریم.

 

زیزو درباره کنار گذاشتن بیل و خامس رودریگس هم گفت: در مورد خامس که خودتان می‌دانید چه اتفاقی برای او رخ داده است و در مورد بیل هم کنار گذاشته شدنش یک تصمیم فنی بوده نه چیزی دیگر.

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم