رویس: سانچو باید در دورتموند بماند/ از بایرن مونیخ پیشنهاد داشتم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جیدون سانچو با بازی‌های درخشانش در بوروسیا دورتموند مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله منچستریونایتد و چلسی قرار گرفته‌ است و گفته می‌شود این باشگاه‌های انگلیسی در تابستان پیش رو شانس خود را برای به خدمت گرفتن این بازیکن 20 ساله امتحان خواهند کرد. هافبک پیشین منچسترسیتی که تا سال 2022 با دورتموند قرارداد دارد، این فصل در 35 بازی، آمار 17 گل‌زده و 19 گل را از خود برجای گذاشته است.

مارکو رویس، کاپیتان بوروسیا دورتموند در گفت‌وگو با نشریه «بیلد» درباره هم‌تیمی انگلیسی‌اش گفت: سانچو باید یک فصل تا دو فصل دیگر در دورتموند بماند. از نظر من، در حال حاضر هیچ چیز بهتر از دورتموند نیست و او می‌تواند با ماندن در دورتموند گام‌های بزرگی در پیشرفتش بردارد. جیدون با بازی مرتب در دورتموند حتی می‌تواند پیشرفت بیشتری داشته باشد.

هافبک ملی‌پوش دورتموند که پیش از این بارها بحث پیوستنش به بایرن مونیخ مطرح بود، اظهار داشت: من در کنار پیشنهادهای دیگر، از بایرن مونیخ هم پیشنهاد داشتم. برای باشگاه بایرن و کارهایی که این باشگاه در دهه‌های اخیر انجام داده، احترام زیادی قائل هستم، اما من همیشه می‌خواستم که برای دورتموند بازی کنم، چون قلبم همیشه من را به سوی این باشگاه می‌کشاند.

وی افزود: زمانی که برای بوروسیا مونشن‌گلادباخ بازی می‌کردم، برایم واضح و روشن بود که اگر قرار باشد تیمم را در بوندس‌لیگا عوض کنم، آن دورتموند خواهد بود، در غیر این‌صورت به باشگاهی غیرآلمانی ملحق خواهم شد.

رویس همچنین در خصوص تمدید قرارداد توماس مولر با بایرن مونیخ خاطرنشان کرد: به نظرم این برای هواداران خیلی اهمیت دارد که بازیکنانی همچون توماس و من را در تیم‌شان داشته باشند. همیشه رؤیای بازی برای دورتموند را داشتم و در این تیم هر آنچه که برای خوشحال بودن نیاز باشد را دارم؛ خانه‌ام، خانواده‌ام و باشگاهم. این احساس همیشه در من غالب بوده است، حتی اگر کشوری دیگر با فرهنگی متفاوت و  جذاب‌تر وجود داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم