رونالدو: آماده شروع سومین فصل حضورم در یوونتوس هستم/ ذره‌ای از انگیزه‌ام کم نشده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از انگیزه‌های خود برای آغاز سومین فصل حضورش در یوونتوس سخن به میان آورد.

بعد از ناکامی مجدد بانوی پیر برای فتح لیگ قهرمانان اروپا در دومین فصل حضور یوونتوس در این تیم، شایعاتی درباره احتمال انتقال او از تیم منتشر شد.

رونالدو که فصل گذشته در 33 بازی‌اش در لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا، 31 گل به ثمر رساند و دومین اسکودتوی متوالی‌اش را با این تیم کسب کرد، در پیامش نوشته است: در حالی که برای سومین فصل حضورم در بیانکونری آماده می‌شوم، روحیه‌، انگیزه‌ام و جاه‌طلبی‌ام مانند همیشه بسیار زیاد است. گل‌ها، پیروزی، تعهد، فداکاری و حرفه‌ای‌گری. با تمام قدرت و با کمک‌های ارزشمند هم‌تیمی‌هایم و تمام اعضای باشگاه یوونتوس ما یک بار دیگر برای فتح ایتالیا، اروپا و دنیا تلاش می‌کنیم.

در ادامه پیام ستاره پرتغالی یوونتوس آمده است: شکستن رکوردها، غلبه بر موانع، بردن جام‌ها و رسیدن به اهداف شخصی و تلاش بیشتر و دوباره برای بهتر شدن. می‌‌خواهم به اهدافی بزرگتر برسیم و در تمام چالش‌هایی که در این مسیر ممکن است مقابلم قرار بگیرند موفق شوم. من می‌خواهم هر سال ماجرایی بهتر از سال قبل را تجربه کنم و تیم‌مان همه جام‌ها را برای هواداران و طرفدارانش به ارمغان بیاورید. می‌خواهیم پرچمداران این شور و اشتیاق حیرت‌آوری که نامش یوونتوس است باشیم، در خور قدمت باشگاه ظاهر شویم و نام و اعتبار و ارزش‌های آن را تا جای ممکن ارتقا دهیم.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم