رمزی: رونالدو به من کمک کرد تا در یوونتوس احساس راحتی کنم/ او انسانی فوق‌العاده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرون رمزی که تابستان گذشته پس از 11 سال عضویت در آرسنال با قراردادی چهار ساله و به‌عنوان بازیکن آزاد به یوونتوس پیوست، در پیام تصویری زنده در حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» از هم‌تیمی پرتغالی‌اش تمجید ویژه‌ای کرد و نقش او را در سازگاری‌اش با این تیم ایتالیایی پررنگ خواند.

هافبک ولزی راه‌راه پوشان تورین گفت: در کنار اینکه رونالدو بازیکنی فوق‌العاده است، او انسان خیلی خوبی هم هست. کریستیانو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است. در پایان اولین تمرین یوونتوس وقتی می‌خواستم به سالن ناهارخوری بروم، رونالدو از من خواست کنارش بنشینم. ما با هم خیلی صحبت کردیم که این من را تحت‌تأثیر قرار داد و احساس راحتی به من دست داد. کریستیانو انسان فوق‌العاده‌ای است. او عاشق هم‌تیمی‌هایش است و همیشه در تمرینات با جان و دل کار می‌کند.

رمزی 29 ساله که فوتبالش را از کاردیف‌سیتی شروع کرد، همچنین بازگشتش به این تیم را رد نکرد و اظهار داشت: به لطف کاردیف‌سیتی من یک فوتبالیست حرفه‌ای شدم، بنابراین روزی ممکن است دوباره به آنجا بازگردم. چرا که نه! اما در حال حاضر کسی نمی‌داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

آرون رمزی در فصل جاری در 24 بازی از رقابت‌های مختلف، بیانکونری را همراهی کرده که حاصل آن چهار گل‌زده و یک پاس‌گل بوده است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم