دپای: قول نمی‌دهم که تا پایان فصل در لیون بمانم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ممفیس دپای می‌گوید که نمی‌تواند قول بدهد که تا پایان این فصل به بازی در تیم لیون فرانسه ادامه می‌دهد.

دپای در تابستان از بارسلونا پیشنهاد داشت و با اینکه خودش آن را پذیرفت، لیون با انتقالش مخالفت کرد چرا که بارسلونا حاضر نبود رقمی که این باشگاه می‌خواست را بپردازد. او اما در پایان فصل بازیکن آزاد می‌شود و در آن زمان بدون توجه به خواسته لیون می‌تواند از این تیم جدا شود و بدون اینکه پولی به تیم فرانسوی برسد، به هر تیمی که می‌خواهد بپیوندد. به همین دلیل بازار ژانویه آخرین فرصت لیون برای فروش اوست و مهاجم هلندی هم احتمال جدایی‌اش از این تیم را رد نکرد.

گفته می‌شود رونالد کومان سرمربی هلندی بارسلونا به شدت مترصد جذب هموطن خود در لیون است به خصوص بعد از آنکه آنسو فاتی را به دلیل مصدومیت از دست داده و ممکن است تا سه ماه دیگر هم او را در اختیار نداشته باشد.

 

دپای درباره احتمال خروجش از لیون گفت: این سؤال که آیا من در لیون می‌مانم را خیلی‌ها می‌پرسند اما من هیچ قولی که مطمئن نیستم بتوانم به آن عمل کنم را به کسی نمی‌دهم. فکر می‌کنم که لیون الان باید از حضورم در این تیم استفاده کند و من هم باید از حضورم در این تیم بهره ببرم. این هم همان کاری است که سعی دارم هر روز انجام دهم. می‌توانید این را از آنهایی که در کنارم هستند بپرسید. من تمرین کردن و مثبت اندیشی را دوست دارم.

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم