دورتموند برای فروش سانچو تخفیف نمی‌دهد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه‌های چلسی و منچستریونایتد هر دو خواهان خرید جیدون سانچو هستند و گفته می‌شود که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی برای خرید این بازیکن 20 ساله دست به کار خواهند شد اما به نظر می‌رسد که هر دوی آنها برای توافق با بوروسیا درتموند در مورد رقم قرارداد مشکل خواهند داشت به خصوص با شرایطی که به خاطر شیوع کرونا به وجود آمده و ضرر‌های مالی که به تیم‌های اروپایی تحمیل شده است.

به گزارش سایت گل، باشگاه بوروسیا دورتموند حاضر نیست برای فروش ستاره انگلیسی‌اش هیچ تخفیفی بدهد و بر دریافت 100 میلیون پوند پافشاری می‌کند.

سانچو شخصاً به پیوستن به یکی از تیم‌های لیگ برتر که او را به وطنش برمی‌گرداند، راغب است و هیچ تمایلی برای تمدید قرارداد فعلی‌اش با دورتموند ندارد، قراردادی که دو سال دیگر به پایان آن مانده است. من‌یونایتد و چلسی هم مقاصد احتمالی او هستند اما برای آنها پرداخت 100 میلیون پوند آن هم در شرایط فعلی کار ساده‌ای نخواهد بود به ویژه در مورد منچستریونایتد که مدیر برنامه‌هایش اد وودوارد گفته است که با شرایطی که کرونا به وجود آورده پرداخت 100 میلیون پوند برای خرید یک بازیکن غیرواقع‌بینانه است.

 

سانچو با وجود مصدومیت‌هایی که در این فصل داشته و حضورهای اغلب کوتاهش در زمین بازی به عنوان بازیکن تعویضی، در این فصل از بوندس‌لیگا 21 بار به میدان رفته و در آنها 14 گل زده و 16 پاس گل داده است.

پیش از شیوع کرونا، منچستریونایتد پیشتاز کورس خرید سانچو بود اما اکنون چلسی هم وارد این رقابت شده است. گفته می‌شود اگر من‌یونایتد بتواند سانچو را بخرد، چلسی به سراغ گزینه دوم خود، ساموئل چوک‌ووئزه، پدیده نیجریه‌ای ویارئال خواهد رفت.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم