دوحه آماده میزبانی از لیگ قهرمانان آسیا/ قطری‌ها در انتظار ورود هیئت? اجرایی AFC

به گزارش خبرگزاری تسنیم، براساس اعلام کمیته برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، هیئت اجرایی AFC به منظور برگزاری این رقابت‌ها هفته آینده وارد دوحه می‌شود و درباره برخی از موضوعات تصمیمات لازم با حضور مسئولان کنفدراسیون اتخاذ شود.

قطری‌ها پنج هتل را برای میزبانی از این مسابقات در نظر گرفته‌اند که یک هتل به عوامل اجرایی و کمیته برگزاری مسابقات اختصاص خواهد داشت. همچنین ابتدا قرار بود چهار تیم حاضر در هر گروه در یک هتل مستقر شوند که این موضوع از جانب فدراسیون فوتبال عربستان پذیرفته نشده و دومین راه‌حل اقامت تیم‌های هر کشور در یک گروه است. با این وجود کمیته برگزاری اعلام کرده پس از ورود هیئت اجرایی AFC درباره نحوه اقامت و تقسیم تیم‌ها در هتل‌های موردنظر تصمیم‌گیری خواهد شد.

طبق پروتکل اعلامی AFC هر پنج هتل به صورت قرنطینه به میهمانان ویژه این رقابت‌ها اختصاص خواهد داشت و به منظور رعایت پروتکل بهداشتی فرد دیگری امکان ورود به این هتل‌ها را در طول برگزاری رقابت‌ها پیدا نمی‌کند.

مجموعه‌های تمرینی میزبان جام جهانی 2022 نیز برای تمرینات تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها پیش‌بینی شده است که با توجه به محل اقامت تیم‌ها زمین‌های تمرینی انتخاب و مشخص خواهد شد.

گفتنی است ادامه مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب با حضور 16 تیم و در چهار گروه چهار تیمی برگزار می‌شود در حالی که هنوز وضعیت برگزاری مسابقات در منطقه شرق قاره نامعلوم است.

 

انتهای پیام/ 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم