دستگیری رونالدینیو به جرم استفاده از گذرنامه جعلی! + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رونالدینیو گائوچو ستاره سابق تیم ملی برزیل به جرم ورود به کشور پاراگوئه با گذرنامه جعلی دستگیر شد.

به گزارش نشریه «ناسیون» آرژانتین، وزیر کشور پاراگونه از دستگیری رونالدینیوی 39 ساله و برادرش روبرتو در یک مرکز تفریحی در روز چهارشنبه خبر داد. از قرار معلوم پاسپورت‌هایی در هتل محل اقامت رونالدینیو کشف شده که نام او و برادرش با ملیت پاراگوئه‌ای درج شده است. از این رو رونالدینیو و برادرش هر دو در هتل محبوس شده‌اند و قرار است که امروز بیانیه‌ای برای مشخص شدن تکلیف آنها انتشار پیدا کند.

در همین حال یک مقام رسمی در پلیس پاراگوئه اعلام کرده است که رونالدینیو و برادرش از سوی مالک یک مرکز تفریحی در پاراگوئه، شخصی به نام نلسون بلوتی به این کشور دعوت شده بودند و قرار بوده که در چند رویداد تبلیغاتی با حضور نمایندگان رسانه‌ها شرکت کنند.

تیم ملی فوتبال برزیل , تیم ملی فوتبال اروگوئه , تیم فوتبال بارسلونا ,

رونالدینیو در حال حاضر به دلیل نپرداختن جرایم نقدی یکسری تخلفات محیط زیستی که سال 2018 برای او در نظر گرفته شد، برزیل فاقد گذرنامه برزیلی است. ستاره سابق بارسلونا و برادرش به خاطر ماهیگیری غیرمجاز در میزان انبوه در دریاچه گوایبای برزیل در سال 2015 – دریاچه‌ای که از دیرباز جزو مناطق محافظت شده طبیعت برزیل بوده است – مجرم شناخته شدند و به همین دلیل به پرداخت جریمه‌ای نقدی معادل 8.5 میلیون دلار محکوم شد اما آن را نپرداخت و به همین دلیل هم دیوان عالی برزیل او را ممنو‌ع‌الخروج کرد. با این وجود او ماه سپتامبر سال گذشته به عنوان یکی از سفرای گردشگری برزیل معرفی شد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم