دروازه‌بان رن با قراردادی 5 ساله به چلسی پیوست

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه چلسی از عقد قراردادی 5 ساله با ادوارو مندی، دروازه‌بان تیم فوتبال رن فرانسه خبر داد که ارزش آن 22 میلیون پوند اعلام شده است.

چلسی با توجه به اشتباهات فاحش دروازه‌بان اسپانیایی‌اش، «کپا آریسابالاگا» در فصل جاری و فصول قبل، مترصد خرید یک سنگربان قابل اعتماد بود و به همین منظور سنگربان سنگالی تیم رن که متولد فرانسه است را به خدمت گرفت.

مندی که در این فصل یک بازی برای رم انجام داده و در آن هم یک گل خورده بود، در دو فصل اخیر حضورش در این تیم در تمامی رقابت‌ها در مجموع 34 بار درون دروازه قرار گرفت که در آنها 32 گل خورد اما 13 بار هم دروازه‌اش را بسته نگه داشت.

این دروازه‌بان 28 ساله که هشت بازی ملی هم دارد، پس از امضای قراردادش با چلسی به سایت این باشگاه گفت: از پیوستن به چلسی بسیار هیجان‌زده‌ام. برای من عضویت در این تیم مهیج و کار کردن زیر نظر فرانک لمپارد و دستیاران او یک رؤیا است. بی‌صبرانه منتظر ملاقات با هم‌تیمی‌های جدید و انجام اولین بازی‌ام هستم.

 

چلسی در حالی، مندی را به خدمت گرفت که دو سال پیش کپا آریسابالاگا را با قراردادی 80 میلیون یورویی از تیم اتلتیک بیلبائو خرید و او را به گران‌ترین دروازه‌بان تاریخ تبدیل کرد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم