داوید لوئیز در آرسنال ماندنی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فیلیپه ویرا رئیس باشگاه بنفیکای پرتغال، تنها تیمی که از آن به عنوان مشتری داوید لوئیز یاد می‌‌شود، تأکید کرد که این باشگاه توان مالی خرید دوباره مدافع تیم فوتبال آرسنال را ندارد و به این ترتیب او در ورزشگاه اتحاد باقی خواهد ماند.

با توجه به نزدیک شدن لوئیز به پایان مدت قراردادش با آرسنال، اخبار مبنی بر احتمال فروش او برای جلوگیری از خروجش به عنوان بازیکن آزاد وجود دارد و از بنفیکا، تیم سابق این بازیکن برزیلی نام برده می شد. داوید لوئیز که تابستان سال گذشته با قراردادی 8 میلیون پوندی از چلسی به توپچی‌ها پیوست نیز به صورت علنی این موضوع را تأیید کرد.

قرارداد او یک ساله با گزینه تمدید برای یک سال دیگر است هرچند آرسنال هنوز مذاکراتش برای تمدید قرارداد را آغاز نکرده است. این در حالیست که لوئیز یکی از مهره‌های کلیدی تیم تحت هدایت میکل آرتتا در این فصل بوده است. کیا جورابچیان، مدیربرنامه‌های لوئیز هم تأکید کرده که این بازیکن از حضور در جمع توپچی‌ها راضی است و احتمالاً یک سال دیگر هم در شمال لندن می‌ماند.

ویرا نیز در تأیید اظهارات جورابچیان گفت: من روز گذشته دوباره با لوئیز صحبت کردم. رابطه مانند یک رابطه پدر فرزندی است. او و مدیربرنامه‌هایش در خودروی‌شان بودند و داشتند برای تمدید قرارداد با آرسنال آماده می‌شدند. داوید عاشق بنفیکا است اما مسئله چیز دیگری است. او یک فوتبالیست حرفه‌ای بزرگ است که باید پول دربیاورد و پرداخت حقوقی هم که او از آرسنال می‌گیرد برای بنفیکا غیرممکن است. اگر یک روز داوید لوئیز بگوید که می‌‌خواهد آرسنال را ترک کند و 35 سالش باشد و در شرایطی ایده‌آل، ما حاضریم دوباره با او قرارداد ببندیم. ممکن است او همین الان هم حاضر باشد و در ازای یک میلیون (یورو) بازی کند اما به عنوان یک پدر من به او خواهم گفت «نه داوید، نباید الان بیایی، دیوانه نباش. تو الان باید پول دربیاوری! » وقتی فوتبالش تمام شود دیگر کسی به سراغش نمی‌رود.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم